Tappahall – “czy ten zespół naprawdę jest z Polski” ?

Mix indie rocka, synth popu i elektroniki na światowym poziomie. Grupa działa od blisko czterech lat i tworzy muzykę, której do tej pory na próżno było szukać na rodzimym rynku. Świeże brzmienie i zaskakujące aranże połączone z multiinstrumentalnymi umiejętnościami członków zespołu tworzą mieszankę, obok której nie sposób przejść obojętnie

‘Nonexistent’ zebrał doskonałe recenzje zarówno wśród branży jak i publiki. Singiel został doceniony przez edytorów Spotify dodając go na dwie oficjalne playlisty z czego jedna była wyróżniona oficjalnym zdjęciem zespołu (Fresh Finds Polska).

Zespół przywiązuje dużą uwagę do estetyki i spójności contentu, a pomimo bycia w pełni niezależnym zespołem udaje się im nawiązywać relacje z topowymi w branży profesjonalistami. Wychodzą z założenia, że tą drogą są w stanie osiągnąć pożądany efekt zarówno dla muzyki, jak i dla wspierającego jej contentu.

 

Singiel ‘BTFL Stranger’ – mix Daniel Walczak (współproducent drugiego albumu Dawida Podsiadło), mastering Rafał Smoleń (Dawid Podsiadło, Sanah)

Singiel ‘Nonexistent’ – mix & production Tappahal, mastering Randy Merrill (BTS, Imagine Dragons, Justin Bieber, Harry Styles, Coldplay, Taylor Swift, Bruno Mars)

28.10 zespół wydał pierwszy profesjonalny teledysk do utworu ‘Nonexistent’ nawiązując współpracę z agencją FOLLOW THE RABBIT oraz aktorami z UNCOVER MODELS.

Serwisy muzyczne: https://id.ffm.to/nonexistent

Spotify singiel ‘Nonexistent’: https://open.spotify.com/track/1GRmVddppX4bjnReG9um8b?si=667692f13ce04962

teledysk: https://www.youtube.com/watch?v=HPMcmUj520Y

email: tappahall@gmail.com

instagram: https://www.instagram.com/tappahall/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!