Elderbrook, fenomen sceny muzycznej, pojawi się w Polsce z trzema koncertami

Elderbrook, fenomen sceny muzycznej, pojawi się w Polsce z trzema koncertami. Artystę będzie można usłyszeć w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie! 

Multiinstrumentalista, producent, wokalista i kompozytor – Elderbrook – wystąpi w maju w trzech polskich miastach. Artysta ma wrodzony talent do tworzenia emocjonalnej muzyki, która eksploruje wrażliwe oraz introspekcyjne tematy tożsamości, dobrostanu psychicznego, a ostatnio także rodzicielstwa.

Ponad 1,5 miliarda streamów na całym świecie, nominacje do Grammy i Ivor Novello Awards, trasy koncertowe z Jungle, Rufüs Du Sol czy duetem Odesza oraz współpraca m.in. z CamelPhat, Diplo i Rudimental – wszystkie te sukcesy przyniosły Alexandrowi Kotz (znanemu jako Elderbrook) szanowaną reputację dynamicznego talentu, którego cechuje pewność siebie i swobodna eksploracja różnorodnych odmian muzyki. Artysta kojarzony jest najczęściej ze światem elektroniki, ale jego wpływy i inspiracje sięgają również klasycznych gatunków, takich jak: rock, country, soul czy gospel. Kompozycje Brytyjczyka wyróżnia połączenie różnych wpływów tanecznych brzmień, które świetnie współgrają ze zmysłowym wokalem.

Po debiutanckim albumie “Why Do We Shake In The Cold?” (2020), Elderbrook przygotowuje się do wydania drugiego albumu, w którym zagłębia się w życie zmieniające się pod wpływem ojcostwa. Jego spojrzenie koncentruje się na szerszym obrazie, doceniając małe chwile i głęboki związek z ukochanymi dziećmi. W rezultacie powstaje podnosząca na duchu i taneczna LP, pełna pozytywnego przekazu i magii Elderbrooka. Wiosną Artysta pojawi się w Polsce w ramach trasy koncertowej “little love tour 2023”.

Daty:

18.05.2023 r. – TAMA / Poznań

19.05.2023 r. – B90 / Gdańsk 

20.05.2023 r. – Progresja / Warszawa

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!