Karina Opyrchał powraca z singlem “Przepraszam”

28-letnia Karina Opyrchał to polska wokalistka obecnie mieszkająca w Niemczech. Nie jest debiutantką na scenie muzycznej. Od najmłodszych lat uczestniczyła w przeróżnych festiwalach i projektach muzycznych. W swojej karierze brała udział w licznych konkursach wokalnych, w których niejednokrotnie odgrywała pierwszoplanową rolę. Jest laureatką m.in. Międzynarodowego Festiwalu w Pradze gdzie w 2018 roku zdobyła  I miejsce w swojej kategorii wiekowej.

“Przepraszam” jest dla mnie szczególnie ważny, to moja retrospekcja jak i historyczny dla mnie moment podsumowujący stary rok i ostatnie lata – mówi piosenkarka.

 
Do piosenki powstał teledysk zrealizowany w Hamburgu. Wokalistka sama napisała do niego scenariusz.

Młoda wokalistka sama pisze słowa, komponuje muzykę i produkuje własne teledyski. Ma już na swoim koncie pięć dobrze przyjętych singli. Wydawnicza przygoda artystki rozpoczęła się za sprawą debiutanckiego “Powiedziałeś mi”. Piąty singiel “Nie przestaję biec” ukazał się w 2019 roku. Singiel “To twój dzień” wokalistka zadedykowała młodym i zdolnym mieszkańcom Wadowic, swojego rodzinnego miasta. 
 

One thought on “Karina Opyrchał powraca z singlem “Przepraszam”

  1. Witam wszystkich i pytam po co przepraszac za to ze sie niestety nie ma talentu ani dobrego glosu, nie da sie tego sluchac niestety ,tekst glupi,plytki,wykonawstwo jeszcze gorsze,teledysk prymitywnie prosty .Moze zamiast przepraszac i ludziom dupe zawracac -lepiej i prosciej tego nie robic.Niewiem gdzie ta pani lekcje muzyki brala ale chyba do lustra w lazience ,zalosne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!