Kanadyjski hardcore zawładnie Dużą Sceną – Get The Shot dołącza do składu 29. Pol’and’Rock Festival!

Porywający, bezpretensjonalny hardcore prosto z Quebec City w Kanadzie! Get The Shot to zespół, który garściami czerpie z tradycji hardcore punka lat 90. i łączy je z elementami thrash metalu lat 80. Nikogo nie może zabraknąć w moshpicie!

Zespół ma na swoim koncie ponad 500 koncertów na trzech kontynentach, w tym na największych międzynarodowych scenach, takich jak Hellfest, Jera on Air i Summerbreeze. Członkowie Get The Shot pozostają wierni podstawowym wartościom sceny hardcore’u – autentyczności, równości i walce z zaślepionym systemem!

W ciągu 14 lat aktywności zespół wydał pięć albumów: In Fear We Stand (2009), Perdition (2012), No Peace In Hell (2014), Infinite Punishment (2017) oraz Merciless Destruction (2022).

Ogłoszenie zespołu Get The Shot

Inspirując się brzmieniami zespołów lat 90., takimi jak Strife i Ringworm, zespół wydał najnowszy album Merciless Destruction.  To mroczna i dzika płyta, która dostarcza słuchaczowi dynamicznej i surowej energii!

Czeka nas niezapomniany koncert pełen energii, przekazu i interakcji z publicznością!

29. Pol’and’Rock Festival

29. Najpiękniejszy Festiwal Świata odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2023 r., już po raz drugi na płycie byłego lotniska Czaplinek-Broczyno w województwie zachodniopomorskim. Festiwal jest darmowy i niebiletowany. Poza Get The Shot na festiwalu zagrają też Apollo 440, Spin Doctors, Biohazard, Carpenter Brut, Napalm Death, Brodka, DRAIN, While She Sleeps, Zalewski, Bullet for My Valentine, Saint City Orchestra i The Scratch.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!