Arch Enemy wspominają starsze utwory w nowych klipach

Alissa White-Gluz to jedna z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek metalowych na świecie. Jej włosy w kolorze niebieskim stały się już symbolem Arch Enemy, ale Alissa nie jest pierwszą wokalistą szwedzkiej ikony melodyjnego death metalu.

W 2014 roku kanadyjska wokalista zastąpiła Angelę Gossow, która śpiewała w Arch Enemy od 2000 roku. Ona też jednak nie była pierwsza. Historia Arch Enemy zaczęła się w roku 1996 w Halmstad z inicjatywy Michaela i Christophera Amottów i Johana „Liiva” Axelssona. I to właśnie Johan “Liiva” jako pierwszy był głosem szwedzkiego zespołu. Właśnie z tego okresu pochodzą dwa nowe klipy graficzne, które kilka dni temu pojawiły się na oficjalnym koncie zespołu na YouTube. To “Dark Insanity” z albumu “Black Earth” oraz “Bridge Of Destiny” z krążka “Stigmata”. Możecie je obejrzeć tutaj:

Jeśli natomiast chcecie usłyszeć Arch Enemy na żywo, to przypominamy, że w aktualnym składzie z Alissą White-Gluz na wokalu zespół zagra niebawem dwa koncerty w Polsce. Szczegóły poniżej:

Kiedy:
5.07.2023 Gdańsk / B90
6.07.2023 Kraków / Studio

Bilety:
https://knockoutmusicstore.pl
(druki kolekcjonerskie | collector’s tickets)
https://ebilet.pl

Organizator:
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!