Już jest nowy długo oczekiwany album Big Time Rush „Another Life”

Big Time Rush wydał właśnie długo oczekiwany, nowy album „Another Life” nakładem BMG.

 

„To dla nas po prostu wielki powrót” — przyznaje z uśmiechem Carlos PenaVega. „Tak długo, jak nasi fani chcą, żebyśmy to robili, będziemy to robić. Naprawdę tego chcemy” – dodaje.

Nowa muzyka Big Time Rush wysyła zespół prosto w przyszłość – zarówno dzięki pomysłowemu brzmieniu, jak i udanej jak nigdy wcześniej współpracy członków grupy. „Myślę, że umiejętność wspólnego działania była tu kluczowa” — mówi Kendall Schmidt, jeden z czterech muzyków tworzących BTR. Tym razem połączyli oni swoje siły twórcze z producentami Adamem Korbesmeyerem, Willem Ventresem, Nickiem Furlongiem, Bryanem Toddem i Maffio podczas tego, co określają jako „intensywnie inspirujące sesje tworzenia i nagrywania” płyty „Another Life”. „Mieliśmy możliwość poznać się na nowo – na własnych warunkach i w wolnym czasie, bez żadnej presji” — wyjaśnia Logan Henderson. „Prawie każdy utwór z tego albumu był dla nas ‘Momentem o rany!’” — dodaje. „Docieraliśmy do miejsc, których nigdy wcześniej nie odwiedzaliśmy, tematów, których nigdy nie poruszaliśmy. Próbowaliśmy w studiu nowych rzeczy i pracowaliśmy z dźwiękami, które wcześniej nie były nam znane”.

ANOTHER LIFE TRACKLISTA:

O BIG TIME RUSH:

Big Time Rush stali się sensacją z dnia na dzień w listopadzie 2009 roku, kiedy telewizja Nickelodeon zaczęła emitować zatytułowany w ten sam sposób serial. Opowiadał on o hollywoodzkiej przygodzie pochodzących z Minnesoty hokeistów, którzy zostali członkami boysbandu. Serial okazał się wielkim sukcesem, a Carlos, Kendall, James i Logan utworzyli prawdziwy zespół, z którym nagrali trzy albumy i koncertowali na całym świecie. Emisja serialu zakończyła się w lipcu 2013 roku. Wtedy też, po czterech latach wspólnego muzykowania członkowie grupy rozeszli się, wciąż jednak pozostając przyjaciółmi.

 

Siedem lat później, aby dać radość swoim fanom w trudnym okresie pandemii, członkowie Big Time Rush zebrali się ponownie, aby przesłać światu znak miłości i bycia razem. Wspólnie wykonali akustyczną wersję swojego największego przeboju, „Worldwide”. To nagranie wywołało szalony entuzjazm wśród fanów w mediach społecznościowych i w samym roku 2020 miało ponad 10 milionów odtworzeń. Cztery sezony serialu trafiły na platformę Netflix w marcu 2021 roku trafiając do netflixowego „Top 10”.

Rok 2021 zespół zakończył występem na iHeartRadio Jingle Ball w Filadelfii i dwoma wyprzedanymi koncertami – w Chicago i Nowym Jorku. Sukces podsumował wydając pierwszy od ośmiu lat premierowy singiel, „Call It Like I See It”.

Rok 2022 zespół przywitał silniejszy niż kiedykolwiek, startując z wyprzedaną trasą koncertową Forever Tour, a także nową muzyką – przebojowymi singlami „Honey”, „Fall”, oraz „Not Giving You Up”. Forever Tour przyciągnęła ponad 300 tysięcy widzów w Ameryce Północnej i objęła wyprzedane występy w Chicago i Madison Square Garden w Nowym Jorku, oraz podczas wszystkich przystanków w Meksyku. Trasa była kontynuowana na początku 2023 roku w Ameryce Południowej – Argentynie, Brazylii, Kolumbii i Chile.

 

Ponadto w 2022 roku grupa wystąpiła na Latin Kids Choice Awards, iHeart Music Festival, Macy’s Thanksgiving Day Parade, miała też swoje pierwsze płatne wydarzenie internetowe – film „The City Is Ours” dokumentował koncert w Madison Square Garden.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!