Bokka prezentują utwór Let It FLOW

Zespół znad Wisły kontynuuje świętowanie dziesięciolecia swojego istnienia i prezentuje utwór z kolejnym tajemniczym gościem. Poznajcie szczegóły.

W kwietniu tego roku zespół Bokka rozpoczął promocje swojego najnowszego wydawnictwa BOKKA hits 10, które ukaże się 20 października tego roku. Album będzie podsumowaniem działalności grupy, a usłyszymy na nim 10. gościu w zupełnie nowej odsłonie. Pierwszym z nich był niejaki ZERØ, a według spekulacji słuchaczy, Dawid Podsiadło.

W miniony piątek 21 lipca do sieci trafiła trzecia zapowiedź jubileuszowego krążka, na utworze Let It FLOW usłyszeliśmy tajemniczą Nelę Palomę, której głos jest łudząco podobny do głosu Natalii Szroeder.

Let It FLOW to utwór z przesłaniem. Każdy człowiek doświadcza lepszych i gorszych momentów. Czasem życie potrafi nas dojechać. Niektórych błędów zwyczajnie nie da się naprawić. I wtedy polecamy wcisnąć pauzę, zatrzymać rzeczywistość jak w matrixie, bo ona i tak nie zniknie. Poczeka aż poniesiemy konsekwencje, lub znajdziemy rozwiązanie naszego kłopotu. Dobrze jest pamiętać o tym, że jutro też jest dzień, w którym można dalej próbować. I warto. Keep on trying

— tak zespół komentuje najnowszy utwór.

Let it FLOW jest odświeżoną wersją utworu Let it z albumu Don’t Kiss And Tell.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!