Natalia Nykiel rozpoczyna nową erę. Premierowy singiel już w sierpniu

Zapowiedź utworu Bye Bye mogliśmy poznać już jakiś czas temu na oficjalnym profilu artystki na TikToku. Teraz poznaliśmy jego datę premiery.

W tym roku artystka świętuje dziesięciolecie na scenie i z tej okazji planuje parę niespodzianek. Pierwszą z nich był Koncert X będący podsumowaniem dotychczasowego muzycznego dorobku w postaci czterech albumów. Następnym wydarzeniem jest występ Natalii Nykiel podczas tegorocznego Sopot Top Of the Top Festival, gdzie zaprezentuje najnowszy singiel.

Utwór Bye Bye dźwiękowo przypomina Natalię z okresu jej drugiego krążka, czyli Discordii, jednak do czasu jego premiery, to jest 10 sierpnia możemy jedynie spekulować jaki charakter ostatecznie przybierze ten kawałek. Do singla powstaje także taneczny teledysk.

Natalia Nykiel dała się poznać szerszej publiczności jako finalistka 2. edycji programu The Voice of Poland, jej debiutancki album, Lupus Electro, ukazał się we wrzęsniu 2014 roku. Sumarycznie artystka na koncie ma 4 albumy studyjne, a jej ostatnie wydawnictwo, eklektyczne Regnum, miało premierę w lutym 2022 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!