Wacław ‘Vogg’ Kiełtyka odchodzi z Machine Head

Gitarzysta Wacław ‘Vogg’ Kiełtyka poinformował na oficjalnym profilu na Facebooku, że postanowił opuścić formację Machine Head.

Vogg komentuje:

No hej! Ostatnio dostawałem wiele pytań odnośnie mojej roli jako gitarzysty Machine Head. Dlatego chciałem wam wszystkim szybko przekazać aktualne informacje na temat tego, co się dzieje. Trasa po Ameryce Południowej była moją ostatnią z MH. Mam nadzieję, że to ci rozjaśniło sprawę!

Musiało to nastąpić prędzej czy później, ponieważ zarówno Decapitated, jak i Machine Head są obecnie aktywnymi zespołami. Nic więc dziwnego, że niektóre wycieczki się pokrywają.

Decapitated to mój absolutny zespół nr 1 i mamy przed sobą niesamowite plany. Wszyscy jesteśmy gotowi ponownie wyruszyć w tym roku do Stanów Zjednoczonych i wyruszyć w europejską trasę. To nie wszystko; mamy też w planach kilka ekscytujących koncertów i sesję studyjną, na którą nie mogę się doczekać!

Chciałem tylko podziękować Robowi, Josephowi, Jaredowi, Mattowi i wszystkim niesamowitym członkom załogi, z którymi miałem przyjemność pracować podczas mojego pobytu w MH.
Nie mogę ci wystarczająco podziękować za niesamowite możliwości i doświadczenia, które tam przeżyłem. Zawsze będę miło wspominać szalone chwile, które razem przeżyliśmy. Mam nadzieję, że MH będzie nadal prosperować w przyszłości.

Jeśli chodzi o mnie, skupiam się na nowym materiale Decap, ale nadal jestem gotowy do pomocy w razie nagłych wypadków związanych z trasą koncertową innych zespołów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!