Zespół KERS z gościnnym udziałem Tomka ‘OLEJA’ Olejnika

Poznajcie zespół Kers- mieszankę temperamentów, osobowości oraz talentów, które w połączeniu tworzą rockowy team.
Naszym wspólnym celem jest przekazanie miłości do muzyki. Pomysłodawcą oraz współzałożycielem zespołu był Ś.P Krzysztof Wojciechowski, człowiek z ogromnym talentem muzycznym i wyjątkowym głosem.
Zaszczepił w Nas wiarę w siebie i Nasz projekt, szczególnie wspominamy Ś.P. Krisa!

Poznajcie resztę zespołu: Marcin Oliński (gitara solowa), to współzałożyciel zespołu i kompozytor. Marcin ubiera Nasze kompozycje w pełne dźwięków aranżacje, Łukasz Komar Muszyński (wokal), zwariowany, energiczny zarażający optymizmem i mocnym wokalem. Komar to uczestnik konkursu telewizyjnego „The Voice of Poland”.

Ma ogromne doświadczenie muzyczne i estradowe, Krzysztof Miętkiewicz (wokal), „Edukacja Artystyczna w zakresie sztuki muzycznej” WPA UAM w Kaliszu Hubert Bryl- (gitara basowa)-poprzez brzmienie gitary basowej trzyma Nasze kompozycje muzyczne w ryzach, Hubert Kulig (perkusja)- zdolny uczeń PSM I i II stopnia w Koninie, jego młodość i ekspresja wszystkich motywuje Nas do działania, Krzysztof Gołdyn (gitara), posiada wieloletnie doświadczenie estradowe, to Nasza oaza spokoju, Milena Wojciechowska (autorka tekstów, wokalistka)- to jedyna kobieta w Naszym zespole. Maluję Nasze aranżację słowami, nadając im tchnienie. Milena jest córką Ś.P. Krisa, niewątpliwie miłość do muzyki odziedziczyła właśnie po nim.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!