Ponowne wydanie albumu Paracrony „Sun God” z Wormholedeath!

Znana norweska grupa black/death metalowa Paracrona połączyła siły z Wormholedeath, aby wznowić ich bardzo chwalony debiutancki album „Sun God”, którego ponowne wydanie zaplanowano na 12 kwietnia 2024 roku .

W oficjalnym oświadczeniu zespół wyraził swoje podekscytowanie, stwierdzając:
„Drodzy fani i miłośnicy muzyki, jesteśmy podekscytowani możliwością podzielenia się z wami wszystkimi niesamowitymi wiadomościami! Paracrona z radością ogłasza ponowne wydanie naszego debiutanckiego albumu „Sun God”, teraz we współpracy z cenioną wytwórnią płytową Wormholedeath. To partnerstwo oznacza dla nas jako zespołu ekscytujący rozdział. Współpraca z Wormholedeath pozwala nam na ponowne wprowadzenie „Sun God”, dając mu nowe życie i szansę dotarcia do szerszej publiczności.
Pasja Wormholedeath do wspierania wyjątkowych muzycznych podróży głęboko rezonuje z naszą artystyczną wizją. Wspólnie dążymy do udostępnienia „Boga Słońca” entuzjastom muzyki na całym świecie. Wszystkim naszym niesamowitym kibicom, którzy byli naszym światłem przewodnim w tej muzycznej podróży, wyrażamy naszą najgłębszą wdzięczność. Twoja niezachwiana wiara w naszą muzykę napędza naszą pasję i jesteśmy podekscytowani, że możemy ponownie wyruszyć z Tobą w tę ekscytującą podróż.

Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej aktualizacji, ekskluzywną zawartość i szczegóły dotyczące ponownie wydanego albumu „Sun God” z Wormholedeath. Twoje ciągłe wsparcie jest dla nas wszystkim i nie możemy się doczekać wspólnej muzycznej przygody!
Dziękujemy, że jesteś częścią naszej historii.”

“Bóg słońca”

Wyrusz w sugestywną podróż po „Sun God: albumie, który odkrywa tajemniczy gobelin starożytnego Egiptu i niepokojące podobieństwa z naszym współczesnym światem. Ta muzyczna odyseja przemierza dualizm między starożytnym mistycyzmem a tajnymi siłami skrywającymi naszą rzeczywistość. Czerpie inspirację z tajemnica starożytnego Egiptu „Sun God” zanurza słuchaczy w dźwiękowy krajobraz rezonujący z echami zapomnianych cywilizacji. W ramach tej melodyjnej wyprawy ciemne siły i tajemne moce zderzają się z tajnymi manewrami współczesnych bytów – oszustwami medialnymi i manipulacją rządową. Zmiksowany i zmasterowany przez Fredrika Nordströma oraz odnowiony przez Fredrika Nordströma w Studio Fredman

„Carry The Cross”, wydany w 2023 roku i stworzony przez Vjus, oddaje etos zespołu, zagłębiając się w walki społeczne i wezwanie do indywidualnego przebudzenia w skorumpowanych systemach.

PARAKRONA

PARACRONA, zrodzona z przypadkowego spotkania Ringo Christiaana Van Droffelaara i Øysteina Hansena na Wacken Open Air w 2007 roku, łączy artystyczną wizję z melodyjną intensywnością. Pochodzące z Holandii i Norwegii te różnorodne talenty, połączone miłością do muzyki metalowej, rozpoczęły muzyczną podróż, która na nowo zdefiniowała ich artyzm.

Ich współpraca rozpoczęła się kilka miesięcy później w Oslo, gdzie przeplatała się doświadczona wiedza Øysteina na gitarze, doskonalona w zespołach takich jak Fortid, z zapałem Ringo do ekspresji i finezji pisania piosenek. Odyseja nagraniowa albumu „Sun God” rozpoczęła się jesienią 2016 roku i zaowocowała dźwiękową eksploracją obejmującą style metalowe, określane pieszczotliwie jako „Titanium” lub „Quantum Realism Metal”.

Tematy duchowego rozwoju i walk społecznych przenikają teksty piosenek, zamykając w każdym utworze rozdziały z prawdziwego życia. Pomimo przeszkód, w tym walki Ringo z rakiem w 2021 roku, współpraca z profesjonalistami takimi jak Baard Kolstad i Fredrik Nordstrøm dodała finezji ich brzmieniu.

Występy na żywo charakteryzują się utalentowanym składem, co zwiększa wrażenia. Koncert z okazji premiery albumu PARACRONY w Cosmopolite Scene w Oslo z udziałem Blood Red Throne i Omnia Moritur był uosobieniem zaangażowania w niezapomniane wrażenia sceniczne.

PARACRONA to coś więcej niż tylko zespół; to zbiorowe ucieleśnienie odporności, pasji i artystycznej innowacji. Dołącz do ich podróży, zobacz ich dźwiękowy gobelin i zanurz się w potędze ich muzyki.

Ustawiać się w kolejce:
Ringo Christiaan Van Droffelaar – wokal
Øystein Hansen – gitara prowadząca
Audun Melby – gitara rytmiczna
Laszlo Juhos – perkusja
Gregg Roland Schneider – bas

Połącz się z Paracroną:
www.youtube.com/@PARACRONA
www.instagram.com/paracrona
www.facebook.com/Paracrona
twitter.com/PARACRONA

 

“Sun God” cover and tracklist:

paracrona_album_front_cover_by_Siri_Valdman_1600_s

1. New Impurity
2. Carry the Cross
3. Thriller
4. Sun God
5. Mendacious
6. River of Pain
7. Therefore I Move the Time
8. Gates of Immortality
9. Reasons

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!