Visions of Atlantis dołącza do festiwalu TopFest!

Piraci ze stajni Napalm Records, czyli wykonująca metal symfoniczny grupa Visions of Atlantis, dołączyła do festiwalu TopFest!

Visions of Atlantis to zespół założony w 2000 roku, w którego skład wchodzą Clementine Delauney, Michele Guaitoli, Christian Douscha, Thomas Caser oraz Herbert Glos. Grupa wyróżnia się na scenie metalu symfonicznego mieszanką damskich i męskich wokali, co w połączeniu ze wzniosłymi refrenami oraz ciężką aranżacją skutkuje twórczością, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wybrednym fanom gatunku. Ostatnia na tę chwilę płyta Visions of Atlantis, “Pirates” z 2022, dotarła do pierwszej 20 najlepiej sprzedających się albumów w Niemczech i była promowana m.in. trasą u boku Dragonforce, headlinerskim tournee po Europie oraz na największych festiwalach, w tym na Wacken Open Air, który to występ uwieczniony został na koncertówce “Pirates over Wacken”.

Gdzie?
TopFest odbędzie się na lotnisku w Zilinie (Słowacja), które zlokalizowane jest zaledwie 60 kilometrów od granicy z Polską.

Kiedy?
Festiwal TopFest w tym roku odbędzie się w dniach 27-29 czerwca. Visions of Atlantis zagrają drugiego dnia festiwalu.

Kto zagra?
Jak przystało na festiwal, na kilku scenach zaprezentuje się kilkadziesiąt zespołów. Headlinerami festiwalu w tym roku będą Scorpions oraz Five Finger Death Punch. Nie zabraknie też dobrze znanych w Polsce zespołów Phil Campbell And The Bastard Sons, Infected Rain czy Crypta.

Gdzie kupić bilety?
Bilety są dostępne na oficjalne stronie festiwalu https://topfestofficial.sk/vstupenky
Strona internetowa festiwalu jest dostępna także w języku polskim.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!