Paktofonika Live Band na Dużej Scenie!

Fokus i Rahim, współtwórcy “Jestem Bogiem”, “Chwile ulotne” i “Ja to ja”, wraz z zespołem zagoszczą na Dużej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

Takiego projektu na scenie Pol’and’Rock Festival jeszcze nie było!

Fokus i Rahim to raperzy doskonale znani polskiej publiczności oraz scenie hip-hopowej. Do 2003 roku współtworzyli legendarny skład Paktofonika, który po śmierci Magika zakończył swoją działalność. Wspólnie podjęli decyzję o kontynuacji przygody z rapem i w 2003 roku stworzyli Pokahontaz. Obu raperów cechuje dość ciekawe postrzeganie świata, które od zawsze przenoszą na kartki papieru, a następnie do studia, dając swoim fanom nietuzinkowe albumy.
02_FB_Paktofonika-Live-Band_PNR_2024.png
Na 30. Pol’and’Rock Festival publiczność będzie się mogła spotkać z Paktofonika Live Band, co zwiastuje sentymentalną podróż do największych utworów artystów w całkiem nowych aranżacjach, wykonanych wspólnie z rozbudowanym zespołem muzyków. Koncert odbędzie się 3 sierpnia na Dużej Scenie.

30. Pol’and’Rock Festival

Znany wcześniej jako Przystanek Woodstock, Pol’and’Rock Festival to przede wszystkim wielka muzyczna przygoda, podczas której ożywają ideały oryginalnego Woodstocku’69. Odbywający się w Polsce od 1995 roku festiwal już po raz 30. wyśle w eter dźwięki Pokoju, Miłości i Muzyki!

W dniach 1-3 sierpnia 2024 roku ponownie na dawnym lotnisku Czaplinek-Broczyno Najpiękniejsza Publiczność Świata spotka się, by pielęgnować wartości wolności, braterstwa i rock’n’rolla (ale nie tylko!), podczas jubileuszowej edycji Pol’and’Rock Festival! Ogłoszonymi do tej pory zespołami są: Modestep, Enej, MEUTE, Flogging Molly, T.Love, Guano Apes, Flapjack, Clawfinger, Sick Of It All, CelKilt, Motionless in White, Electric Callboy, Myrath, Kasia Kowalska, The Warning, Orkiestra Dni Naszych oraz Less Than Jake!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!