Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Duncan Laurence – Hybrydy, Warszawa

14 lutego/ 19:00 - 23:30

www.eventim.pl
Będąc dzieckiem dorastającym w holenderskiej miejscowości Hellevoetsluis, Duncan Laurence znalazł ukojenie w uzdrawiającej mocy muzyki.
Swym debiutanckim albumem „Small Town Boy” wprawił swoje młodsze „ja” w dumę, pisząc w ten sposób kolejny rozdział w historii, która pomimo bólu, rozpaczy i samotności doprowadziła go do realizacji spójnej wizji pełnej miłości, nadziei i wytrwałości.
Piosenki Laurence’a podróżował po świecie na długo przed wydaniem „Small Town Boy”. „Arcade” osiągnęło wynik ponad 250 milionów odtworzeń na całym świecie, a „Love Don’t Hate It” przekroczyło 25 milionów.
Fakt, że „Small Town Boy” jest ukłonem w stronę tego małego dzieciaka, który zdecydował się spojrzeć w jaśniejszą przyszłość, może wydawać się osobliwy w świetle rosnącego sukcesu Laurence’a, ale nie chodzi tylko o spojrzenie wstecz. Mówiąc o albumie, artysta zauważa, że ostatnie doświadczenie izolacji i majestatyczność dzikiej szkockiej przyrody wywarło na niego ogromny wpływ, łącząc go z dzieciństwem, często spędzanym na łonie natury i wyczarowując mistyczną stronę w jego twórczości. Chociaż w głębi duszy Laurence kąpie się w jasnych światłach wielkich miast, w sercu, wciąż jest tym chłopcem z marzeniami.
Bilety w sprzedaży od 14.05. godz. 10:00 na www.eventim.pl
Otwarcie bram: 19:00 / Start: 20:00

Szczegóły

Data:
14 lutego
Godzina:
19:00 - 23:30
Koszt:
www.eventim.pl
Wydarzenie Tagi:
, ,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/337218128013230/?ref=newsfeed

Organizator

FKP Scorpio
Witryna internetowa:
www.fkpscorpio.pl

Miejsce wydarzenia

Klub Hybrydy
Złota 7/9
Warszawa,
+ Google Map

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!