Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Nocny Kochanek @COS Torwar – Warszawa

20 grudnia 2019/ 18:00 - 23:30

PLN60 – PLN70

Nocny Kochanek oraz ZENEK w Warszawie!

Pierwsza pula biletów dostępna tylko w sprzedaży online:
– 60 PLN przedsprzedaż – PŁYTA
– 70 PLN przedsprzedaż – TRYBUNA

Bilety: https://going.pl/nocny-kochanek-w-ciemnosc-warszawa
Facebook: www.facebook.com/nocnykochanek
YouTube: www.youtube.com/c/NocnyKochanek
Strona internetowa: www.nocnykochanek.pl

Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut… ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych..! Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.

“Randka w Ciemność” to trzeci studyjny album zespołu Nocny Kochanek. Grupa prezentuje kolejną porcję humoru w warstwie lirycznej, tym razem skupiając się głównie na relacjach damsko-męskich. Muzycznie, album inspirowany jest ikonami gatunku: Iron Maiden, Metallica, Blind Guardian czy Manowar. Autorem ilustracji jest ponownie Robert Adler. “Randka w Ciemność” to jego czwarta okładka wykonana dla zespołu.
Płyty CD/LP/FLAC/MP3 do nabycia na sklep.nocnykochanek.pl oraz w sklepach muzycznych i księgarniach w całej Polsce.

Druga część “Trasy w Ciemność” to wycieczka po Polsce i Europie, promująca trzeci album zespołu Nocny Kochanek! Do zobaczenia!

==

Zenek Kupatasa odkąd ukończył 12 lat pisze sobie piosenki, które cechuje pełna swoboda tworzenia – na poważnie, na żarty, z przesłaniem lub dla zabawy, lekkie, ciężkie, co tam sobie chce. Mając 15 lat założył zespół Kabanos, którego jest liderem, tekściarzem i autorem muzyki. Solowo, spuszczony z łańcucha konwenansów, praw i zasad rynku muzycznego nagrał w trzy lata sześć albumów, w tym taki odpał jak różowa płyta dla dzieci “Na Jedno Kopyto” nagrana na jednym rytmie perkusyjnym z gościnnym udziałem Krzyśka Sokołowskiego (Nocny Kochanek), Jelonka (Hunter), Hipisa i Ziggy’ego (Łydka Grubasa) oraz Maślaka i Bułki (Lej Mi Pół). Jesienią ukaże się jego najnowsza płyta, zatytułowana “Darmowe Przytulasy”. Na koncertach nigdy nie wiadomo, co się wydarzy. Gra bez setlisty prezentując przekrój piosenek ze swojej opasłej TFUrczości.

Szczegóły

Data:
20 grudnia 2019
Godzina:
18:00 - 23:30
Koszt:
PLN60 – PLN70
Wydarzenie Tagi:
,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/371978647003711/

Organizator

Progresja

Miejsce wydarzenia

Torwar
Łazienkowska 6 a
Warszawa, Mazowieckie 00-449 Polska
+ Google Map

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!