Billie Eilish z oficjalnym teledyskiem do „No Time To Die”

Piosenka promuje 25. film o Jamesie Bondzie, „Nie czas umierać”.

Pięciokrotna zdobywczyni Grammy prezentuje oficjalny klip do „No Time To Die”, piosenki promującej 25. film o Jamesie Bondzie „No Time To Die” – „Nie czas umierać”. Za reżyserię teledysku odpowiada Daniel Kleinman, a w klipie oglądamy zarówno ujęcia Billie, jak i wybrane sceny z filmu. Zobacz tu:
 

Piosenka została wyprodukowana przez FINNEASA, czyli brata Billie oraz Stephena Lipsona, z orkiestrą zaaranżowaną przez Hansa Zimmera i Matta Dunkleya oraz Johnnym Marrem na gitarze. 18-letnia Eilish jest oficjalnie najmłodszą artystką, która napisała i wykonuje piosenkę do Bonda.
 
Producenci filmu „Nie czas umierać” Michael G Wilson i Barbara Broccoli przyznają: – Billie i FINNEAS napisali niezwykle mocną i poruszającą piosenkę do „Nie czas umierać”, utwór świetnie współgra z emocjonalną historią w filmie.
 
Billie Eilish przyznaje: – Bycie częścią tego przedsięwzięcia jest szalone w każdy możliwy sposób. Możliwość współtworzenia ścieżki dźwiękowej do takiego filmu to wielki zaszczyt.
 
FINNEAS dodaje: – Napisanie piosenki do Bonda było rzeczą, o której marzyliśmy przez całe życie. Nie ma bardziej kultowego połączenia muzyki i kina jak „Goldfinger” czy „Live and Let Die”. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, odgrywając małą rolę w tak legendarnej franczyzie z bogatą historią. Niech żyje 007.
 
Reżyser filmu, Cary Joji Fukunaga, zachwyca się: – Piosenki do Bonda nagrywają wybrańcy. Jestem wielkim fanem Billie i FINNEASA. Ich kreatywna integralność oraz talent są nieporównywalne.
 
W „Nie czas umierać” Bond opuścił aktywną służbę i korzysta ze spokojnego życia na Jamajce. Jego spokój nie trwa długo i zostaje zmącony przez dawnego przyjaciela, Felixa Leitera z CIA, który pojawia się i prosi o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradziecka niż oczekiwano, prowadząc Bonda na szlak tajemniczego wroga uzbrojonego w niebezpieczną nową technologię.
 
Polska premiera filmu zaplanowana jest na 20 listopada.
 
Billie Eilish i FINNEAS dołączą do Daniela Craiga w „James Bond Day” – wywiad oraz występ będą wyemitowana w programie „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” w poniedziałek, 5 października.
Posłuchaj „No Time To Die” w serwisach cyfrowych:
„Nie czas umierać”
Reżyseria: Cary Joji Fukunaga
Scenariusz: Neal Purvis & Robert Wade, Cary Joji Fukunaga, Phoebe Waller-Bridge
Historia: Neal Purvis & Robert Wade, Cary Joji Fukunaga
Produkcja: Michael G. Wilson, p.g.a., Barbara Broccoli, p.g.a.
Obsada: Daniel Craig, Rami Malek, Léa Seydoux, Lashana Lynch, Ben Whishaw, Naomie Harris, Jeffrey Wright, Christoph Waltz, Ralph Fiennes jako „M”, Rory Kinnear, Ana de Armas, Dali Benssalah, David Dencik, Billy Magnussen
Ścieżka dźwiękowa wydana przez DECCA RECORDS
https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/286342/efc25c67387c387346ff28893ba764db.jpg
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *