Łódzkie HEDONE z nowym singlem “Jak” / w klipie wystąpił aktor LECH DYBLIK

Utwór „Jak?”, z gościnnym udziałem Joanny Prykowskiej (ex-Firebirds), to drugi singel promujący album „2020” łódzkiej grupy Hedone. Do piosenki powstał melancholijny, skłaniający do refleksji teledysk, wyreżyserowany przez Wojtka Bryndela (autora okładek, klipu Hedone „What Dickens Says About Loneliness” i filmu dokumentalnego o historii Hedone „Rozkosz”). W video, które nawiązuje do poprzednich klipów z płyty “2020”, zobaczymy znakomitego aktora – Lecha Dyblika. Jego premierze towarzyszy wydanie singla – zarówno w dystrybucji cyfrowej, jak i w klasycznej formie CD. Znalazło się na nim pięć wersji utworu „Jak?” (w tym remix Mic Aalto i alternatywny mix Łukasza Lacha), remix kompozycji „Lord” i „Celebrity” w kolejnej, nowej aranżacji.

Najnowszy album Hedone „2020” ukazał się w wersji CD i w dystrybucji cyfrowej 31 grudnia 2020 roku. Zamykał ten dziwny i nietypowy rok w dwunastu premierowych kompozycjach, które zostały entuzjastycznie przyjęte zarówno przez słuchaczy, jak i dziennikarzy. Teraz „2020” ukaże się w limitowanej wersji winylowej. Album będzie także jednym z polskich tytułów tegorocznego Record Store Day – zadymiony haze vinyl dostępny będzie w niezależnych sklepach płytowych od 12 czerwca. Klasyczny, czarny krążek będzie dostępny już 30 kwietnia. Edycja winylowa zawiera specjalny miks utworu „Jak?”, który nie pojawił się w żadnym innym formacie.

Albumem „2020” Hedone powróciło po 15 latach milczenia. Po drapiącym duszę „Werk”, kontrastowym „SancTVarium” i zespołowym „Playboyu” przyszedł czas na dwanaście zwartych utworów, układających się w spójną opowieść o minionym roku, a przede wszystkim emocjach i myślach, które będą nam towarzyszyć w kolejnych latach, także i w tym roku. Maciej Werk nie może się doczekać momentu, gdy wreszcie będzie mógł na żywo zaprezentować szerokiej publiczności nowe wcielenie Hedone.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *