Slash – akcja powitalna fanów! ??

Slash, jedna z najbardziej wyrazistych postaci rock’n’rollowej sceny, fenomenalny gitarzysta i świetny kompozytor, już 12 lutego wystąpi w Polsce, a towarzyszyć mu będzie Myles Kennedy z The Conspirators.
Artysta cieszy się w Polsce ogromną popularnością i przy każdej jego wizycie w Polsce fani przygotowują dla niego specjalną akcję powitalną. “Na przestrzeni ostatnich sześciu lat przygotowaliśmy dla Slasha wiele niespodzianek” – opowiada Rafał Lemański ze Slash Army Poland. “Była ogromna powitalna flaga, wielka kartoniada i wreszcie specjalna gitara, sprzedana przez WOŚP za niewyobrażalną sumę. Tym razem chcieliśmy zaskoczyć nie tylko Slasha, ale i wszystkich fanów zespołu. Wspólnie z Antyradiem przygotowaliśmy akcję, jakiej jeszcze w Polsce nikt nie widział. Przyjdźcie na koncert i weźcie w niej udział!”

Tegoroczna akcja powitalna, do której zapraszają Slash Army Poland oraz Antyradio, przebiegać będzie pod hasłem Maskarada Antyradia: “Na koncercie rozdamy setki masek z motywem z okładki ‘Living The Dream’, najnowszego albumu Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators. Fani będą mieli proste zadanie, założyć maski przed pierwszym utworem i przywitać w nich zespół.” – zapowiada Cezary Skoczeń, Brand Manager Antyradia.

Maski otrzyma pierwszy tysiąc fanów, którzy pojawią się na płycie w strefie Golden Circle, a dla wszystkich tych, którzy również będą chcieli wziąć udział w zabawie, przygotowany został projekt maski do wydrukowania – link do pobrania poniżej!
⬇️⬇️⬇️
https://gfx.antyradio.pl/…/fd25c7b37c780fec1c49482fdc6717e4…

Zapraszamy do wspólnej zabawy! ?

Metal Mind Productions
zaprasza

SLASH feat. Myles Kennedy&The Conspirators
12.02.2019 Łódź – Atlas Arena

support:
Phil Campbell and the Bastard Sons
Afromental

Start: godz. 19.30
Otwarcie bram: godz. 18.30

? Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:
Płyta stojąca (golden circle): 350/ 370 zł – WYPRZEDANE
Płyta stojąca: 220/ 240 zł
Siedzące kategoria 1: 350/370 zł
Siedzące kategoria 2: 280/300 zł
Siedzące kategoria 3: 240/ 260 zł
Siedzące kategoria 4: 200/ 220 zł

? Bilety do nabycia na stronach:
➡️ http://shop.metalmind.com.pl (kolekcjonerskie)
➡️ Eventim.pl
➡️ ebilet.pl
➡️ Biletin.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *