Cochise odwołuje koncerty – Paweł Małaszyński ma problem ze zdrowiem

Przebywający  w trasie zespół Cochise przekazał swoim fanom przykrą wiadomość – wokalista Paweł Małaszyński, ma problem ze zdrowiem.

10 lutego Cochise nie zagrał w Mikołowie, a wczoraj  poinformowali, że ich kolejny koncert – w Białymstoku – również nie dojdzie do skutku. Okazuje się, że Paweł Małaszyński doznał urazu kręgosłupa i czeka go długa rehabilitacja.

https://web.facebook.com/cochiserock/posts/2548499108524539

Oficjalny Komunikat Zespołu :

Niestety, ze względu na uraz kręgosłupa jakiego doznał Paweł przed wczorajszym koncertem w Mikołowie, zmuszeni jesteśmy odwołać również nasz najbliższy koncert przed Luxtorpedą w Białymstoku. Sytuacja jest na tyle poważna , ze w ciągu kilku najbliższych dni Pawel ma zakaz wychodzenia na jakąkolwiek scenę, a potem czeka go długotrwała rehabilitacja…. W imieniu naszego kolegi dziękujemy za słowa wsparcia i mimo wszystko zapraszamy 16 lutego do Gwintu, gdzie zagra dla Was LUXTORPEDA !!!

W najbliższym czasie powinny pojawić się kolejne informacje dotyczące koncertowych planów zespołu.

„Swans And Lions” to piąta studyjna płyta Cochise, i równocześnie pierwsza nagrana z Adamem „Argonem” Galewskim na perkusji. To właśnie tą płytę  podczas tegorocznych koncertów promuje zespół.

Redakcja Strefy Music Art życzy szybkiego powrotu do zdrowia !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *