DAWID PODSIADŁO – trzeci singel i wideo z diamentowej płyty „Małomiasteczkowy”oraz wyprzedany koncert na PGE Narodowym z Taco Hemingwayem !!!

Dawid Podsiadło ujawni jutro teledysk do trzeciego singla z DIAMENTOWEJ płyty „Małomiasteczkowy”, zatytułowanego „Trofea”, oraz o tym, że wspólny koncert Dawida i Taco Hemingwaya na PGE Narodowym właśnie został wyprzedany.

„Małomiasteczkowy” (POSŁUCHAJ / KUP PŁYTĘ) nie znika z czołówki list sprzedażowych w Polsce od prawie 30 tygodni. Album osiągnął status DIAMENTOWEJ PŁYTY, tak samo jak dwa poprzednie krążki tego wykonawcy – „Comfort and Happiness” oraz „ Annoyance and Disappointment”. Podsiadło jest zatem niekwestionowanym rekordzistą Oficjalnej Listy Sprzedaży (OLiS). Dwa pierwsze single z płyty, tj. „Małomiasteczkowy”

oraz „Nie Ma Fal”

przez wiele tygodni są czołówką radiowych list przebojów i serwisów streamingowych, zyskując odpowiednio statusy diamentu i potrójnej platyny.

Dawid Podsiadło nie tylko w tej dziedzinie poprzeczkę winduje w nieuchwytne dotąd dla gatunku rejony. Podczas jesiennej trasy wypełnił 4 razy Halę Torwar, a w koncertach artysty uczestniczyło ponad 110 tysięcy osób. Dziś właśnie wyprzedał wspólny koncert z Taco Hemingwayem na PGE Narodowym (28 września 2019 r.). W ciągu trzech godzin fani zakupili ponad 98% puli biletów, finalnie wykupując wszystkie w ciągu 5 dni. Będzie to zatem prawdopodobnie największy biletowany koncert polskich artystów na przestrzeni ostatnich lat. Taco Hemingway w ubiegłym roku, tak samo jak Podsiadło, zagrał wyprzedaną trasę promując album “Café Belga”. Również jego projekt z Quebonafide bił rekordy popularności. Nadchodzący koncert na PGE Narodowym będzie pierwszym po dłuższej przerwie i jedynym, jaki artysta zagra w tym roku.

Fani spekulują na temat tego, jak będzie wyglądać koncert, a Podsiadło z zaskoczenia ogłasza premierę teledysku do trzeciego singla z płyty. Prawem serii można zatem spodziewać się teledysku wyjątkowego i tylko nieliczni szczęśliwcy, uczestniczący w jego produkcji, zachowują pokerowe twarze, pytani o skalę przedsięwzięcia. Wystarczy jednak rzucić okiem na kredyty i obsadę, aby zyskać świadomość, na co czekamy. Premiera tego teledysku będzie chyba najmilszym urodzinowym prezentem Dawida Podsiadło.

„Trofeów” w wersji radio edit można posłuchać już dziś, ale na najpilniej strzeżony teledysk w kraju trzeba będzie poczekać do jutra, do godziny 13:00.

TRAILER TELEDYSKU:

https://www.facebook.com/watch/?v=1334023710085376

https://www.facebook.com/watch/?v=1334023710085376

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *