Daddy Yankee po raz pierwszy w Polsce!

„Despacito”, „Con Calma”, „Gasolina” i „Dura” na żywo! Daddy Yankee po raz pierwszy w Polsce na jedynym koncercie w Krakowie!

„Con Calma” – utwór, który od tygodni okupuje czołowe miejsca list przebojów w Polsce i na świecie, już za niespełna miesiąc zabrzmi na żywo w TAURON Arenie Kraków. Do Polski przyjeżdża bowiem król reggaetonu – Daddy Yankee, jeden z najbardziej rozpoznawalnych muzyków latynoskiej sceny muzycznej na świecie! Autor megahitów „Despacito”, „Gasolina” czy „Dura” 13 czerwca 2019 r. wystąpi na jedynym koncercie w Polsce. Konkurs na najlepsze wideo taneczne do „Con Calmy” oraz specjalny supportujący spektakl muzyczno-taneczny dodatkowo uświetnią to wydarzenie.

Koncert w Tauron Arenie Kraków, będzie pierwszą wizytą muzyka w Polsce. Urodzony w Portoryko Ramón Luis Ayala Rodríguez, znany jako Daddy Yankee, to jeden z najbardziej wpływowych artystów sceny latynoamerykańskiej, okrzyknięty królem reggaetonu, gatunku zyskującego w Polsce coraz większą grupę sympatyków. Połączenie hip-hopu, jamajskiego dancehallu i latynoamerykańskiego temperamentu. To będzie inwazja pozytywnej energii!

Daddy Yankee zasłynął w Polsce już w roku 2004 przebojem „Gasolina”, który do dziś jest nieodłącznym elementem niejednej imprezy. Młodsi słuchacze kojarzą go też m.in. za sprawą utworu „Despacito”, który zawojował światowymi listami przebojów w 2017 roku, bijąc wszelkie możliwe muzyczne rekordy. Jego kolejny hit, „Dura”, stał się w 2018 roku muzycznym fenomenem. 2019 jest bez wątpienia rokiem kolejnego hitu Yankee’ego – „Con Calma” od tygodni zajmuje pierwsze miejsce na liście najczęściej słuchanych utworów aż w 33 krajach.

Z okazji wizyty artysty w Polsce, organizator koncertu ogłasza konkurs na najlepsze taneczne wideo, w którym będzie mógł wziąć udział każdy, kto tylko czuje się na siłach. Soliści i grupy, mali i duzi, profesjonaliści i amatorzy. Wystarczy udostępnić nagranie własnego układu tanecznego do „Con Calmy” na Youtube (oznaczając je hasztagami #concalma i #plxevents). Materiały z największą liczbą polubień zostaną wyróżnione nie tylko specjalnym, podwójnym zaproszeniem na koncert do strefy Golden Circle. Tancerze będą mieli też niepowtarzalną okazję zaprezentować się publiczności na żywo w dniu koncertu, na specjalnej platformie sceniczne udostępnionej przed Areną przez partnera koncertu, Kinnie Polska.

To nie koniec atrakcji. W ramach supportu przygotowany zostanie specjalny spektakl muzyczno-taneczny, za który odpowiadają nasi przyjaciele z Reggeaton vs Dancehall (oprawa muzyczna w rękach dj GM), a artystyczną pieczę nad całością sprawuje wybitny, rozkochany w latynoskich rytmach tancerz i choreograf, Daniel Pancerz. Rozgrzewka przed występem króla zapowiada się zatem niezwykle energetycznie.

 

Bilety do nabycia na www.eventim.pl oraz punktach sprzedaży Eventim, w tym także w sklepach Empik, Saturn i Media Markt.

Bezpośredni link do sprzedaży: https://www.eventim.pl/Daddy_Yankee

Ceny: 149 PLN – 279 PLN

Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą bilety zamówić pisząc na: niepelnosprawni@eventim.pl. Po otrzymaniu zgłoszenia przesyłane są zwrotnie informacje o cenach biletów oraz jakie dane są potrzebne do utworzenia rezerwacji w systemie. Po skompletowaniu danych klient mailowo otrzymuje potwierdzenie rezerwacji wraz z danymi do przelewu.

Osoby niepełnoletnie: do 15 roku życia (włącznie) mogą uczestniczyć w imprezie pod opieką osoby dorosłej; Osoby 16+: nie jest wymagane pisemne pozwolenie na udział w koncercie.
Zniżki dla dzieci: każdy musi posiadać bilet na koncert bez względu na wiek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *