Trzy nowe teledyski od The Lumineers. Poznaj Glorię Sparks

The Lumineers prezentują trzy teledyski promujące album „III”, który ukaże się 13 września. Klipy powstały do utworów „Gloria”, „Donna” oraz „Life in the City”.

Nowy album The Lumineers to filmowa narracja w trzech rozdziałach. Piosenki z każdego z nich skupiają się na jednym członku fikcyjnej rodziny Sparks. Każda odsłona zostanie wydana w formie EP-ki, a następnie całość ukaże się jako pełnowymiarowy album. Pierwsza część jest dostępna w serwisach cyfrowych od piątku, 17 maja. Jej bohaterką jest matka, Gloria Sparks:
 
Gloria jest uzależniona. Jej postać została zainspirowana osobą z mojej rodziny. Nie dało się jej pomóc, nawet zasypując ją miłością. Od ponad roku jest bezdomna. Kochanie osoby uzależnionej jest jak próba utrzymania się prosto stojąc we wzburzonych falach
Wesley Schultz, The Lumineers
 
Rozdział II będzie dotyczył wnuka Glorii, Juniora, a trzeci – Jimmy’ego, który jest synem Glorii.
„III” to trzeci album nominowanej do Grammy formacji The Lumineers, w skład której wchodzą Wesley Schultz, Jeremiah Fraites, Lauren Jacobson, Stelth Ulvang, Byron Isaacs oraz Brandon Miller.
 

 

https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/172546/ff2599f13406c7078a28b31cb71a78ef.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!