Rammstein Truck Tour w Polsce!

24 maja do Katowic, do Silesia Center, przyjedzie ciężarówka z wielką zapałką, aby promować nowe wydawnictwo zespołu RAMMSTEIN – pierwszy premierowy album od dekady. Zapałka jest nawiązaniem do okładki płyty, która już na kilka tygodni przed oficjalna premierą znalazła się na szczycie zestawienia bestsellerów.

Ten swoisty happening potrwa od 16:00 do 19:00 i będzie miał w Polsce dodatkowe atrakcje w postaci konkursów prowadzonych przez dziennikarzy Antyradia. Stacja wraz z siecią Empik jest partnerem akcji.
W konkursach zostaną rozdane atrakcyjne nagrody w postaci dwóch podwójnych biletów na koncert RAMMSTEIN w Chorzowie, płyt zespołu i gadżetów oraz cennych nagród pocieszenia ufundowanych przez Antyradio. Dla miłośników muzyki w serwisach cyfrowych do wygrania będą półroczne pakiety Spotify Premium.
Szczególną gratką będą trzy wyjątkowe nagrody w postaci… tatuaży z logo zespołu! Tatuaże będą wykonywane na miejscu w chronionym, sterylnym miejscu przez Sapera z częstochowskiego Saperous Studio.
Podczas wydarzenia będzie można także nabyć nowy album RAMMSTEIN w trzech różnych formatach – CD, Special Edition i LP.
Na wydarzeniu obecny będzie polski oficjalny fan club zespołu RAMMSTEIN – Feuerräder. Dołącz do oficjalnej strony wydarzenia!
Akcja RAMMSTEIN TRUCK TOUR rozpoczęła się w dniu premiery albumu – 17 maja w Berlinie. Odwiedzi 7 miast w Niemczech, Polsce, Holandii i Austrii.Przebieg trasy można śledzić za pośrednictwem specjalnej strony.
 
https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/172525/b19236d4e8268dbe2a5d22ce8fa6fcc2.jpg
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!