Łydka Grubasa wydała grę na urządzenia mobilne

Łydka Grubasa słynie z bardzo oryginalnych pomysłów na teksty i muzykę oraz nieszablonowych zachowań scenicznych. Do kolekcji wyczynów tej grupy można dopisać wypuszczenie gry dedykowanej na urządzenia mobilne. Wczoraj po południu grupa bez żadnej zapowiedzi wypuściła aplikację, dostępną bez opłat.
“Jak się bawić, to się bawić – czemuż by nie w wersji cyfrowej?“ – mówi nam wokalista zespołu, Bartosz “Hipis” Krusznicki. “Gierkę udostępniamy za darmo, to oczywiście są nasze pierwsze, nieśmiałe kroki, ale jak to się mówi, “my ze szwagrem nie takie rzeczy…” W Ubisofcie nie powinni spać spokojnie”.

 
Dziełko dostępne na urządzenia mobilne z Androidem nosi tytuł “Grapapara”.

Jak mówi Hipis –

“gra jest banalnie prosta do opanowania, ale stopień mistrzowski osiągną nieliczni. Fabuła może nie dorównuje wybitnym RPG-om, bo nie było czasu napisać trzytomowego scenariusza, ale efekty specjalne wypalają mózg, oprawa dźwiękowa rozrywa membrany a gameplay wciągnie Was na lata!”


Łydka Grubasa, intensywnie walczy o nagrodę Złotego Bączka – nagrody przyznawanej za najlepszy koncert na ubiegłorocznym festiwalu Pol’and’rock Czy gra będzie równie oryginalna jak twórczość zespołu? Przekonajcie się sami!

Link do gry:
https://play.google.com/store/apps/details?id=io.klh.grapapara

Nadal trwają prace nad wersją dla iOS, powinna się ona pojawić niebawem w AppStore.
Łydka Grubasa
www.lydkagrubasa.pl
https://www.facebook.com/lydkagrubasa/
https://www.instagram.com/lydkagrubasa/
https://www.youtube.com/channel/UCQNKwa6vW__pkYujtRdLHHw

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *