Scream Maker pokazał okładkę nowego albumu!

Warszawski zespół heavymetalowy Scream Maker, mający na koncie już trzy wydawnictwa muzyczne, pokazał światu okładkę kolejnego. Front albumu zatytułowanego “BloodKing” zdobić będzie grafika Damiana Augustyniaka, znanego ze współpracy z wieloma zespołami rockowymi i metalowymi.

Na swoim profilu Facebookowym Scream Maker pisze: “Tytułowy “BloodKing” (Krwawy Król) to uosobienie prawdziwej natury władzy, która zawsze – w mniejszym bądź większym stopniu – nosi znamiona tyranii. To właśnie istota władzy, zniewolenia i rebelii stanowi myśl przewodnią krążka.”

Dwa utwory z nowego albumu (When Our Fight is Over i Hittin’ The Wall) ujrzały światło dzienne już w 2018 r.,. tytuły pozostałych zespół ujawnia na Facebooku w tym samym wpisie:

“BloodKing” tracklist:
1 Mirror, Mirror
2 BloodKing
3 When Our Fight Is Over
4 End Of The World
5 Scream Maker
6 Join the Mob
7 Hitting the Wall
8 Die in Me
9 Petrifier
10 Powerlust
11 Tears of Rage
12 Memories
13 The Right One
14 Too late?

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Scream Maker to zespół założony w 2011 r. w Warszawie. Zagrał ponad 300 koncertów klubowych i festiwalowych (m.in. Przystanek Woodstock, MetalFest), koncertuje też regularnie w Chinach (w tym roku wybiera się w szóstą już trasę). Na trzech dotychczasowych wydawnictwach kapeli znajduje się osadzony w klasycznej stylistyce heavy metal i hard rock. Za brzmienie dwóch ostatnich albumów odpowiada Alessandro Del Vecchio, włoski producent współpracujący m.in. z Jornem Lande, a na debiutanckim longplay’u “Livin’ in the Past” gościnnie zagrał Jordan Rudess (Dream Theater) oraz Wojtek Hoffmann (Turbo). Scream Maker jest także znany z organizowania co roku tras koncertowych poświęconych pamięci zmarłego w 2010 r. wokalisty Black Sabbath, Ronniego Jamesa Dio.

Nowa Płyta Pod Patronatem Strefy Music Art.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *