Ellie Goulding i Juice WRLD we wspólnym klipie do „Hate Me”

W mrocznym klipie wyreżyserowanym przez Saama Farahmanda oglądamy negatywny wpływ mediów społecznościowych na rozpadający się związek.

Juice WRLD w teledysku jest otoczony przez dym, a Ellie Goulding pokazuje się w zachwycających strojach. Od premiery, „Hate Me” odsłuchano w serwisach cyfrowych ponad 26 mln razy.
 

Ellie Goulding niedawno świętowała przekroczenie 10 mln subskrypcji na YouTube. Jej teledyski obejrzano łącznie ponad 5 miliardów razy. W zaszczytnym gronie, które może poszczycić się podobnymi statystykami, znajdują się największe brytyjskie gwiazdy: Coldplay, Adele, Little Mix, Ed Sheeran, One Direction, Calvin Harris i Dua Lipa. Na dorobek Goulding składają się dwa albumy z pierwszego miejsca list sprzedaży, dwie nagrody BRIT, 15 mln sprzedanych płyt, 102 mln sprzedanych singli, 13 miliardów streamów i ponad 14 mln obserwujących na Instagramie. Utwór „Love Me Like You Do” pobił rekord w liczbie streamów w ciągu premierowego tygodnia. Ellie nie tylko podbija listy przebojów, ale też chętnie udziela się charytatywnie – wspiera m.in. fundacje The Marylebone Project czy Streets of London.
Juice WRLD debiutował w maju 2018 albumem „Goodbye & Good Riddance”, który spędził ponad 50 tygodni w zestawieniu Billboard 200 (najwyższa pozycja – #4). Singiel promujący wydawnictwo, „Lucid Dreams”, ma w Stanach status pięciokrotnej platyny. W 2019 raper wyruszył na wspólną trasę z Nicki Minaj, w ramach której odwiedził również Polskę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!