Testament wróci do Polski w ramach trasy “The Bay Strikes Back 2020”

Knock Out Productions prezentuje jeden koncert grupy Testament – 19 lutego 2020, we wrocławskiej Hali “Orbita”. U boku zespołu, zaprezentują się formacje Exodus oraz Death Angel!

Pionierzy thrash metalu i gwiazdy tegorocznej edycji MYSTIC FESTIVAL, ruszą w przyszłym roku w europejską trasę koncertową, pt.: “The Bay Strikes Back”. Tournee rozpocznie się 6 lutego 2020 w Kopenhadze, a zakończy 11 marca 2020, w niemieckim Hannoverze. Na całej trasie, formacji Testament towarzyszyć będą wyjątkowi goście: Exodus oraz Death Angel.

Zarówno Testament, jak i Exodus pracują obecnie nad nowymi albumami, które mają ukazać się w nadchodzącym roku. Grupa Death Angel będzie promować w trasie swój najświeższy krążek, pt.: “Humanicide”, który został wydany 31 maja 2019, nakładem Nuclear Blast Records.

W harmonogramie trasy thrash metalowego trio znalazł się również jeden koncert w Polsce! Testament wraz z Exodus oraz Death Angel wystąpią w naszym kraju 19 lutego 2020, we wrocławskiej Hali “Orbita”.

Przedsprzedaż biletów na koncert ruszy w najbliższą środę – 31 lipca 2019, o godzinie 16:00. Wejściówki nabyć będzie można na: https://www.eventim.pl (bilety na sektory oraz płytę) oraz na http://sklep.knockoutprod.net (bilety kolekcjonerskie na płytę).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *