6 rzeczy, których musisz spróbować podczas Pol’and’Rock !!!

Pol’and’Rock Festival to czas podejmowania wyzwań, dobrej zabawy i poznawania nowych rzeczy. Zobacz, co Cię czeka w tym roku na Najpiękniejszym Festiwalu Świata.

Duża Scena w tym roku wygląda naprawdę imponująco fot. Lucyna Lewandowska

Duża Scena w tym roku wygląda naprawdę imponująco fot. Lucyna Lewandowska

  1. Przejechać się kołem Allegro

Po raz kolejny już w strefie Allegro będziesz mieć możliwość zobaczyć festiwalowe pole z Wielkiego Koła. Jako że Pol’and’Rock stawia na ekologię, również Allegro dołącza się do akcji organizując strefę kieruje się zasadą #BeSmart i #WasteLess. Jedną z atrakcji są warsztaty, na których nauczysz się np. jak zrobić woskowijkę, kosmetyki czy torbę na zakupy z materiałów z odzysku. Oprócz tego, będziesz mieć możliwość udziału w EKOlabiryncie, w którym zobaczysz wspaniałe instalacje w tematyce ochrony środowiska. Po tym wyjątkowym przeżyciu będziesz mieć możliwość nagrać wiadomość do matki Ziemi, która zostanie zamknięta w kapsule czasu i odtworzona za 100 lat.

Koło w strefie Allegro fot. Lucyna Lewandowska

Koło w strefie Allegro fot. Lucyna Lewandowska

  1. Przyjść do strefy Play i wytaplać się w fioletowym błocie

Strefa Play ponownie, specjalnie dla Was przygotowała moc atrakcji! Zjeżdżalnia prowadząca do basenu pełnego fioletowego błota i spotkania z influencerami to jedynie niektóre z nich. Rezi, RedLipstickMonster i Człowiek Warga przyjadą specjalnie, aby przeżyć ten festiwal właśnie z Tobą. Jeśli lubisz dobrą zabawę, wpadnij i pograj we frisbee. W razie rozładowanego telefonu naładuj go pozytywną energią Play. Kolejną błotnistą rozrywką jest przeciąganie liny, zabierz przyjaciół i dobrze się bawcie!

Strefa Play, fot. Dariusz Bres

Strefa Play, fot. Dariusz Bres

  1. Odwiedzić wzgórze ASP

Wzgórze ASP to miejsce wypełnione pozytywną energią, wiedzą i sztuką – dlatego nie może Cię tam zabraknąć. W dużym namiocie o niespotykanym kształcie przypominającym karcianego pika odbędą się spotkania z wyjątkowymi gośćmi ze świata kina, muzyki, teatru i reportażu. Strefa ASP rusza już jutro (31.07) i pojawi się na nich Konrad Kondratiuk, Bożena Stachura oraz Skiba. Będziemy rozmawiać o życiu i twórczości naszych gości. Poza ciekawymi rozmowami wzgórze ASP to świetne warsztaty, prowadzone przez fantastyczne fundacje. Chciałbyś spróbować diety wegańskiej, ale nie wiesz jak? Wpadnij na stoisko Stowarzyszenia Otwarte Klatki. Chcesz nauczyć się pierwszej pomocy dla osób z niepełnosprawnościami? Stowarzyszenie Centrum Niezależnego Życia przygotowało takie zajęcia specjalnie dla Ciebie. Jeżeli chcesz wyjść na wyższy poziom mentalnej siły- przyjdź na warsztat organizacji Super Mental w namiocie KręciołaTV. Między warsztatami przyjdź na debatę, której gościem będzie Rzecznik Praw Obywatelskich, Adam Bodnar pt.: ”Być sobą – porozmawiajmy o transpłciowości”.

Scena ASP, fot. Lucyna Lewandowska

Scena ASP, fot. Lucyna Lewandowska

  1. Dołączyć do akcji „Zadbam o mój festiwal”

W tym roku, po raz kolejny stawiamy na ekologię. Inicjatywa „Zadbam o swój festiwal” to motywacja do zmiany nawyków i nauka oszczędności. Na festiwalu jest kilkadziesiąt tysięcy worków, 38 punktów zrzutu oraz 4 punkty segregacji (zobacz mapę). Pamiętaj o 10 zasadach, a na pewno będzie czysto i pięknie. Pamiętaj, że to nasz wspólny cel, zwróć uwagę na czystość wokół siebie i motywuj innych do działań #WasteLess.

Zaraz będzie czysto, fot. Lucyna Lewandowska

Zaraz będzie czysto, fot. Lucyna Lewandowska

  1. Odwiedzić miasteczko Leszka i wziąć udział w kuźni talentów

Niezapomniane koncerty, wspaniałe konkursy oraz strefa EKO – koniecznie musisz zajrzeć do strefy Lecha. Strefa­­­­­­­­­­­ daje Ci możliwość rozwinąć swoją artystyczną stronę i stworzyć kreatywną stylizację. W strefie EKO po raz pierwszy Leszek będzie serwowany w kubku z plastiku pochodzącego w 100% z recyklingu. Oprócz tego, przez cały okres festiwalu trwać będzie również konkurs „Kto po sobie posprząta?”, w którym do wygrania jest elektryczna hulajnoga. Dla wszystkich, którzy przyniosą puste plastikowe kubki, aluminiowe puszki, posegregowany papier czekają festiwalowe bluzy.

Miasteczko Leszka na Pol'and'Rock Festival 2018 fot. Dominik Malik

Miasteczko Leszka na Pol’and’Rock Festival 2018 fot. Dominik Malik

  1. Pójść na swój ulubiony koncert

Pamiętaj, że Pol’and’Rock to przede wszystkim festiwal muzyczny. Tegoroczny plan koncertów jest bogaty w najlepsze brzmienia, nowych wokalistów i niesamowite zespoły. Koniecznie zajrzyj się do naszego line-upu i jeżeli jeszcze nie masz naszej aplikacji to koniecznie ją pobierz. W tym roku możesz stworzyć swój własny harmonogram koncertów, a aplikacja przypomni Ci, kiedy dany koncert się zaczyna. Pierwszy koncert to występ Ziggy-ego Marley’a– najpopularniejszego z synów legendy Bob’a Marley’a, który po raz pierwszy pojawi się w Polsce, specjalnie na Najpiękniejszym Festiwalu Świata.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!