James Arthur na jedynym koncercie w Polsce!

James Arthur znany z takich hitów jak ‘Impossible’, ‘Say You Won’t Let Go’, ‘Naked’ czy ‘Recovery’ wraca do Polski w ramach nowej trasy koncertowej zatytułowanej ‘The YOU Tour’ !

Ostatnie lata były niezwykłe dla Jamesa. Niedawno został nagrodzony za ponad miliard odtworzeń jego międzynarodowego przeboju nr 1. ‘Say You Won’t Let Go’ na platformie Spotify. Tylko 18 nagrań osiągnęło taki wynik w historii Spotify, a James jest jednym z 10 artystów na całym świecie, który to osiągnął, obok Drakea, Eda Scheerana i Justina Biebera. James Arthur sprzedał w sumie ponad 25 milionów albumów na całym świecie.

Miesięcznie 22 miliony osób słucha muzyki Jamesa Arthura na platformie Spotify, a teledyski na jego kanale YouTube zostały wyświetlone 1,5 miliarda razy. Z kolei album ‘Back From The Edge’ z 2016 roku trafił prosto na 1. miejsce list przebojów w Wielkiej Brytanii i został wielokrotnie pokryty platyną na całym świecie.

James wydaje swój trzeci album ‘You’ 18 października, na którym ukażą się takie przeboje jak ‘Naked’, ‘Falling Like The Stars’ oraz ‘Empty Space’, a także nowe utwory z Travisem Barkerem (Blink 182) i Adamem Lazzarą z Taking Back Sunday. Ta składanka piętnastu utworów to zbiór najodważniejszego oraz najbardziej różnorodnego materiału artysty z twardo brzmiącymi tekstami, mieszanką stylów muzycznych i piekącym wokalem kogoś, kto ma sporo do zrzucenia z siebie.

James Arthur „The YOU Tour” / 30 stycznia 2020 – Warszawa, klub Stodoła 

Bilety w ogólnej sprzedaży dostępne będą od piątku 13 września od 11:00 na LiveNation.pl

Przedsprzedaż Citi Handlowy ruszy w środę, 11 września o 10:00 i zakończy się w piątek, 13 września o 9:00

Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników Live Nation.pl rozpocznie się w czwartek, 12 września od 10:00  i potrwa do piątku, 13 września do 9:00 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *