Heavy metal flamenco!

Heavy metal niejedno ma imię. Nylon Maiden to polsko-belgijski duet, który wykonuje metal w stylu… flamenco i już 19 września rusza w 8-koncertową trasę po Polsce!

Thomas Zwijsen znany jest dobrze metalowym wyjadaczom, zwłaszcza tym zafascynowanym Iron Maiden. To właśnie brawurowymi aranżacjami hitów Żelaznej Dziewicy w stylu flamenco zasłynął Belg, przed kilkoma laty publikując je na Youtube. Dzisiaj jest już koncertującą gwiazdą, nagrał 7 płyt, jego wersja “Aces High” została udostępniona na oficjalnym facebookowym profilu Iron Maiden, a teledyski Nylon Maiden zamieszczone na YouTube obejrzano zaś już w sumie ponad 25 mln razy.

Thomas koncertuje nieustannie od 6 lat na całym świecie. Zagrał już ponad 600 koncertów, od Azji po Amerykę Południową. Niejednokrotnie występował już także w Polsce, za każdym razem przyciągając wiernych fanów rocka. Zwijsen pracował także z innymi uznanymi artystami takimi, jak Nita Strauss (Alice Cooper), Bruce Kulick (KISS), Derek Sherinian (ex-Dream Theater), czy Kee Marcello (ex-Europe).

Na skrzypcach Thomasowi towarzyszy Wiki Krawczyk, a razem w trasę wyruszy Scream Maker, warszawska heavymetalowa kapela zaprezentuje się w łagodniejszej, akustycznej wersji.

Lista koncertów:

19.09 Kraków – Garage Pub

20.09 Piekary Śląskie – Andaluzja

21.09 Warszawa – Warsaw Fingerstyle Festival

22.09 Łódź – Keja

25.09 Gdynia – Blues Rock Club

26.09 Elbląg – Mjazzga

27.09 Olsztyn – Sarmata

28.09 Toruń – Muzyk

Bilety 30 zł – przedsprzedaż/ 40 zł – dzień koncertu 

Dostępne w klubach (od końca sierpnia) i online (https://goout.net/pl/artysci/thomas-zwijsen/kvnwf/

Thomas Zwijsen – Fear of The Dark (Iron Maiden Cover)

Phantom Of The Opera (Iron Maiden):

Wiki

https://en.wikipedia.org/wiki/Thomas_Zwijsen 

Website

https://www.thomaszwijsen.com/

FB 

https://www.facebook.com/ThomasZwijsenGuitar  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *