Z ukrycia i cienia… na sceny klubowe

Sweet Noise już tej jesieni wyrusza w trasę koncertową, podczas której ze swoimi fanami będzie świętować 25 lecie albumu „RESPECT” !

     Formacji Sweet Noise nie trzeba nikomu przedstawiać. To jeden z najważniejszych zespołów polskiego rocka, legendarna grupa która od samego początku istnienia, swoją muzyką dostarczała energii nieporównywalnej z nikim innym. Wybuchowy, rewolucyjny, dziki, nieprzewidywalny i owiany tajemnicą, takimi słowami w skrócie można opisać ten skład, podobnie jak jego charyzmatycznego lidera GLACĘ, który od zawsze daje z siebie wszystko podczas koncertu, porażając energią swoich fanów.

Zgodnie z wcześniejszymi zapewnieniami lidera zespołu, Sweet Noise zawsze będzie powracał w ważnych momentach ponieważ skład ten jest czymś więcej niż tylko zespołem. To grupa ludzi którzy reprezentują wolną myśl, rewolucyjne poglądy, i konkretną postawę życiową, dlatego ma tak wielki kredyt zaufania wśród swoich fanów.

Glaca zapytany dzisiaj o powrót mówi:

 „Wszystkie powroty Sweet Noise były w dużej mierze zasługą naszych fanów. Są Ci którzy wspierają nas na koncertach, ale również Ci którzy z nami w tej chwili pracują. Skala wpływu Sweet Noise na ich życie jest tak naprawdę największym sukcesem tego zespołu”.

Już od debiutanckiego albumu zat. „Respect” grupa skutecznie określiła swoje unikatowe muzyczne DNA, które na przestrzeni lat poddawała z sukcesem wielu eksperymentom.

Wokalista o nadchodzącej jesiennej trasie mówi:  

Niedługo mija 25 lat od czasu premiery naszej pierwszej płyty Respect, a przekaz naszych albumów poraża wręcz aktualnością. Kiedy połączysz to z bardzo mocnym i nowoczesnym brzmieniem to dostajesz Sweet Noise 2019. Przekonali się o tym fani którzy zjechali tego lata do Poznania na wyprzedany koncert w  klubie „U Bazyla”. Ten koncert nie był podróżą sentymentalną. SN nigdy nie brzmiał lepiej. To jest podstawą powrotu zespołu na trasę RESPECT TOUR tej jesieni. Zagramy dla wszystkich którzy potrzebują energii, powrotu do podstawowych wartości i poczucia że w tym całym chaosie nie są sami. Mam nadzieję, że te spotkania z fanami napędzą Sweet Noise do działania przy nowej płycie”.

Wkrótce poznamy więcej szczegółów jesiennej trasy koncertowej RESPECT TOUR 2019, podczas której SN zagra koncerty w kilku miastach w Polsce. Jedno jest pewne już dzisiaj, muzyka, nowoczesne brzmienie, oprawa wizualna, scenografia, charyzma lidera to gwarancja spektaklu muzycznego na najwyższym poziomie.

Zapowiedź trasy cz.I – link: https://www.youtube.com/watch?v=oOWUdciWrxI

Linki do profili społecznościowych:

https://www.facebook.com/glacaofficial/    

https://instagram.com/glaca?igshid=fhmjeqzn583l  

https://www.facebook.com/sweetnoiseband/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *