„Lost In Yesterday” – nowy utwór Tame Impala

Kevin Parker prezentuje kolejną odsłonę z nadchodzącej płyty Tame Impala, której premiera zaplanowana jest na 14 lutego.

„Lost In Yesterday” to napędzany tanecznym loopem skok w głębiny nostalgii – pokazuje, jak uzależniające być życie przeszłością. Przyglądając się zniekształcającemu wpływowi czasu na wspomnienia w „Lost In Yesterday” Parker odkrywa, że nawet bolesne czy ciężke okresy  w naszej przeszłości mogą nabrać różowego odcienia, im bardziej się od nich oddalamy. Spoglądanie w przeszłość może być trudnym do przełamania nawykiem. ale natrętna linia basu, elektroniczny brokat gwiezdnego pyłu i katartyczny refren  sprawiają, że skupiamy się na przyszłości.

Poza „Lost In Yesterday”, do tej pory Parker udostępnił 3 utwory z nadchodzącej płyty “The Slow Rush”: „Posthumous Forgiveness”, „It Might Be Time” oraz „Borderline”.
The Slow Rush” nagrywano w Los Angeles oraz w rodzinnym mieście Kevina Parkera, Fremantle w Australii. Płytę została w całości wyprodukowana i zmiksowana przez lidera Tame Impala. Kevin Parker w rozmowie z „The New York Times” na początku tego roku powiedział: – Wiele piosenek opowiada o idei przemijania, o flashbackach, które przewijają ci się przed oczami. Koncept przemijania czasu zawsze bardzo mnie pochłaniał. Jest w tym coś prawdziwie odurzającego.
Poprzedni album Tame Impala, „Currents” (2015), zapewnił zespołowi szereg nagród i wyróżnień, w tym nominację do Grammy. Kevin Parker zaczynał karierę w małych klubach na 200 osób. Obecnie jest jednym z najbardziej rozchwytywanych kompozytorów czy producentów. Współpracował z takimi gwiazdami jak Travis Scott, SZA, Lady Gaga, Mark Ronson, Kanye West, Kali Uchis, Theophilus London, Miguel, A$AP Rocky i wielu innych.
https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/234663/993643db7fa4f99861e3ef9c6d2a001e.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!