Wizja Lokalna koncert specjalny w Blue Note

Czterolecie zespołu Wizja Lokalna w Blue Note.Przygotowania do realizacji debiutanckiego krążka.

Poznańska grupa Wizja Lokalna przyzwyczaiła już swoich fanów do oryginalnych koncertów urodzinowych. W tym roku przypada czwarta rocznica istnienia kapeli, w związku z tym odbędzie się kolejny koncert w jubileuszowym cyklu, realizowanym – jak co roku – w klubie Blue Note w Poznaniu.

Koncert zaplanowany jest na piątek, 13. marca 2020 roku. W tym roku, oprócz gościa specjalnego, którym będzie Grzegorz Kupczyk z jego akustycznym projektem „Kupczyk śpiewa Turbo”, na scenie pojawi się również młoda poznańska kapela. Wizja Lokalna chce w ten sposób wspierać artystów ze swojego miasta i regionu. Nazwę zaproszonego zespołu poznamy już wkrótce.

Ponieważ zespół szykuje się do realizacji debiutanckiego krążka, zachęcamy gorąco do wzięcia udziału w zbiórce funduszy na nagranie tego albumu. W imieniu Wizji Lokalnej zapraszamy serdecznie do zapoznania się z treścią poniższego anonsu. Czekają na was wspaniałe prezenty i ciekawe propozycje.

Zostańcie razem z nami producentami debiutanckiego krążka Wizji Lokalnej
– LINK   https://polakpotrafi.pl/projekt/wizjalokalna?fbclid=IwAR0Old3W8HTh1Owig0EDHPjIxd-cuAdVWvWxxW2CodQIdk1CIJH7MgG6_j8  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *