The New Beginning to nowy początek ElectroAcoustic oraz nazwa nadchodzącej płyty !!!

Bialskopodlaska formacja ElectroAcoustic, grająca muzykę z pogranicza indie – pop/rock rusza w Polskę w swoją nową trasę koncertową.

Bialskopodlaska formacja ElectroAcoustic, grająca muzykę z pogranicza Indie pop/​rock. Od ponad roku funkcjonują na scenie muzycznej w tym projekcie, ale ich indywidualne doświadczenie muzyczne jest o wiele większe. Mają za sobą dwie trasy koncertowe „Trasa na sześć” i „Jesienną”. Wydali płytę video z zapisem koncertu w warszawskim klubie La Boheme. Zagrali kilkanaście koncertów poza trasami. Wyprodukowali sześć odcinków programu ElectroAcoustic Show ( w którym nie tylko rozmawiali ze swoimi gośćmi ale i muzykowali). Show zakończył się wielka galą w sali im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej.

W listopadzie zespół dokonał zmiany wokalistki, Beatę Wawryniuk zastąpiła Magdalena Bahonko. Obecnie ruszają w trasę „The New Beginning” podczas której ma zostać zarejestrowany materiał do ich koncertowej płyty. W międzyczasie przygotowują się do wydania teledysku z utworem “She Who Survived”.

Mariusz Wojewoda – instrumenty klawiszowe i perkusyjne

Piotr Frankowski – gitara

Magdalena Bahonko – śpiew

Fan page:

www.facebook.com/electroacousticpl/

Video:

https://youtu.be/N6PFd3fEsZk

https://youtu.be/GCiCulq5G-k

https://youtu.be/KboCu6ckpKU

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!