Lion Shepherd z EP-ką „Once The Dust Is Settled

Rok po premierze przełomowej w karierze zespołu płyty „III”, Lion Shepherd powrócił z EP-ką „Once The Dust Is Settled”, która zawiera cztery premierowe utwory i dwa nagrania koncertowe.

Wydawnictwem, które ukazuje się w formie cyfrowej, muzycy postanowili uczcić nominację do Fryderyka 2020 oraz umilić fanom czas oczekiwania na kolejny pełnowymiarowy album, który ukaże się w przyszłym roku. Część studyjna została zarejestrowana podczas sesji do Trójki, ale zespół postanowił wydać ją osobno, ponieważ są to utwory, które pokazują nieco inne oblicze grupy.

Jest trochę oldschoolowo („Savior”), klasycznie/balladowo („With Open Arms”) czy też swamp-bluesowo z lekkim przymrużeniem oka („The Sacred Band of Thebes”). Jednak co najważniejsze, po raz pierwszy na oficjalnym wydawnictwie pojawiają się wersje live („Uninvitied” i „Good Old Days”), które zespół zarejestrował podczas koncertów w 2019 roku.

Można więc usłyszeć i zobaczyć (nagraniom towarzyszy video), to z czego Lion Shepherd słynie najbardziej: energetyczne koncerty z unikatowym brzmieniem i niesamowitą oprawą wizualną.
Spis utworów:
1. Killing Calm
2. Savior
3. With Open Arms
4. The Sacred Band of Thebes
5. Uninvited (live)
6. Good Old Days (live)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!