Nowa odsłona Elektrycznych Gitar – dziś premiera!

To już dzisiaj! Długo wyczekiwana premiera Elektrycznych Gitar pod wodzą Kuby Sienkiewicza, album “2020”, ma swoją premierę w sklepach i serwisach streamingowych! Znany i uwielbiany przez Polaków w każdym wieku zespół  powraca w nowej odsłonie – na krążku nie zabraknie ciekawych brzmień, tekstów o miłości, polityce i nie tylko, a wszystko to w charakterystycznych dla zespołu stylu.

  – To płyta dosyć ciekawa, zwłaszcza że ukazuje się w trudnym niewątpliwie czasie – opowiada Kuba Sienkiewicz, lider formacji. Na album złoży się dwanaście premierowych kompozycji, z tekstami Kuby Sienkiewicza i Piotra Łojka. Zawarte zostały także dwa bonusy – nowe, zaskakujące aranżacje dwóch wielkich hitów, “Dzieci” oraz “Człowiek z liściem”. Nie zabraknie charakterystycznego dla zespołu brzmienia, choć zyska on zupełnie nowoczesny sznyt – za sprawą producenta, Sławka Pietrzaka.

To płyta różnorodna, znajdziemy na niej bowiem subtelne ballady, kawałki o miłości, a także politycznie zabarwione akcenty. Taka mieszanka tematyczna, w niecodziennych, niekiedy elektronicznych, a niekiedy akustycznych aranżacjach, to nowa odsłona zespołu, znanego przez niemal każdego. Nowoczesne brzmienie Elektrycznych Gitar zaskoczy każdego!

Wydawnictwo ukaże się na płycie CD, podwójnym albumie winylowym i limitowanej, ręcznie limitowanej edycji oraz w serwisach streamingowych. Zapowiadały je trzy single – “Najwyższa pora” o tematyce ekologicznej, “Ósmy trzeci” – muzyczny prezent na Dzień Kobiet oraz “Podróżnicze sny 2020”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!