8 maja – Dzień Motörhead!

W tym roku  album Motörhead “Ace Of Spades” będzie obchodził 40 lecie wydania. Zanim to się wydarzy zespół zaprasza do świętowania rocznicy największego hitu i hymnu Motörhead i wszystkich fanów zespołu – tytułowego singla “Ace Of Spades”.

Kawałek  ten stał się także hymnem pewnego stylu życia dla ludzi żyjących rockiem, punkiem, metalem, motocyklami, sportem, dla tych którzy stali się wywrotowcami, wolnomyślicielami – na całym świecie. Niewiele piosenek potrafi wydobyć ze słuchacza tyle adrenaliny, z jej linią basową, głównym riffem i pulsem perkusji. To maszyna, która rozpędza się od 0 do 100 km/h w przeciągu sekund. Utwór, który zmienił historię rock’n’rolla na zawsze.

8 maja 2020 r. rocznica zostanie uświetniona przez m.in.:

• Światową premierę nowego wideo z tekstem do “Ace Of Spades”:

• Światowa premiera nowego wideo z tekstem do “Ace Of Spades” pod tym linkiem: https://motorhead.lnk.to/AOSlyricPR
• Limitowana edycja merchu motorheadowego Road Crew na stronie zespołu: https://gtly.to/4TxQu50Ad . Część z zysku przeznaczony zostanie na Fundację Live Nation – Crew Nation Fund, która pomóc ma poszkodowanym w pandemii pracownikom i obsłudze technicznej tras koncertowych #WeAreTheRoadCrew
• Zdrowie Motörhead! Napełnij szklankę swojego ulubionego trunku i opublikuj swój toast dla Motörhead na swoim profilu z hashtagiem #8thofmay. Jack z Colą nieobowiązkowy!

Link do Wydarzenia : https://www.facebook.com/events/512891876053215/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!