WAKE UP GIANT! i jego premierowym materiałem

Surf/indie/alternatywno rockowy zespół z Warszawy. Inspirowany twórcami takimi jak Arctic Monkeys, Foo Fighters, The Strokes i the Beatles.
 
Miłość do serfingu, snow/skateboardingu i rock’n’rolla zaowocowała utworzeniem wyjątkowej kapeli. Solidne bębny, roztańczony bas, zadziorna gitara i charakterystyczny wokal, jedynie potwierdzają więź jaka łączy to trio.
 
“Za każdym razem gdy wspólnie gramy, to tak jakbyśmy przyzywali jakąś nieposkromioną energię, coś na kształt człowieka o zdwojonej sile, coś co przesuwa ściany, sufit i nasze kończyny. To coś czego nie potrafimy nazwać, ale wszyscy czujemy, że dzieje się coś wyjątkowego. Chcemy się tym dzielić i przywoływać tą energię u innych. Kto wie, może słuchając nas ktoś uderzy w stół, przebije się przez ścianę lub zrobi coś, co od dłuższego czasu uważał za niemożliwe…”
 
15/05/2020 oficjalnie ukaże się ich pierwszy mini-album zatytułowany „Out of My Heart”. Epka dostępna będzie na stronie zespołu www.wakeupgiant.com i największych platformach streamingowych (Spotify, Tidal, Apple Music, Itunes, Google Play itp.).
 
Chociaż jest to ich pierwsze wydawnictwo pod nazwą WAKE UP GIANT, zespół składa się z większości muzyków, którzy wcześniej grali razem w formacji Reverox, który zdobył m.in. nagrodę Grand Prix na Festiwalu w Jarocinie w 2008 roku.
 
Zamknięci w betonowanym mieście, desperacko szukają lepszych widoków, więcej kolorów, więcej miłości i adrenaliny.
Może dlatego ich muzyka jest tak energetyczna i pełna entuzjazmu dla codziennego życia.
Ich melodie są chwytliwe i dają potężnego kopa do walki z wszelkimi przeciwnościami losu.

WAKE UP GIANT:
Paul (Paweł Głodowski) – wokale i gitary
Banan (Marcin Banasiak) – perkusja
Maks (Maks Joński) – bas
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *