“Wilczełyko” zapowiada drugą pieśń i teledysk! Premiera w Noc Świętojańską

“Wilczełyko”, czyli spotkanie dawnych pieśni pogrzebowych z muzyką alternatywną, powraca!

W tegoroczną Noc Świętojańską w sieci pojawi się nowy utwór, teledysk i towarzysząca im ilustracja. To druga część zaplanowanego na ten rok tryptyku.

Pierwsza zapowiedź w formie teaser’a video jest już dostępna na Facebooku oraz YouTube.

W projekcie „Wilczełyko” udział biorą:

Błażej Grygiel – pomysłodawca, producent muzyczny i autor aranżacji. Na scenie alternatywnej obecny od dwudziestu lat, w zespołach takich jak Exlibris, Joy Machine i Hellectricity. Obecnie w szeregach Crystal Viper regularnie koncertuje na terenie całej Europy.

Anna Osmakowicz – wokalistka i trenerka wokalna, która oprócz nieskończonych pokładów entuzjazmu i ciepła wniosła do projektu ponad 30 lat doświadczenia na scenach Polski, Francji, Niemiec, Szwajcarii, Rosji, Azerbejdżanu, Japonii, Chin, Grecji, Węgier, Brazylii i Izraela.

Marta Różańska – śpiewa utwory popowe i ludowe, gra na gitarze. Uczestniczy w zajęciach Uniwersytetu Trzeciego Wieku działającego przy Sokołowskim Ośrodku Kultury.

Kuba Lachowski – zafascynowany ludową muzyką Polski i Rosji. Jego talent doceniono między innymi na scenach Warszawy, Sankt Petersburga, Kaliningradu i Moskwy. W tym roku opublikował solowy utwór „Bez cienia Twojej szansy”.

Oprawę graficzną przygotowuje Iwona „Evil Yvonne” Koźlarzewska, artystka tatuażu znana w całej Europie z wyjątkowego łączenia stylu neotradycyjnego z wpływami estetyki słowiańskiej.
 
Patronami projektu są:
Strefa Music Art – https://strefamusicart.pl/
Kvlt.pl – https://kvlt.pl/
LekcjaReligii.pl – https://lekcjareligii.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *