Koncert Bloo Crane + Pride Party w Klubie Stodoła!

Już w najbliższą sobotę, 20 czerwca w Klubie Stodoła odbędzie koncert formacji Bloo Crane z Krakowa! Wydarzeniu towarzyszyć będzie również impreza Pride Party. Wstęp darmowy, otwarcie drzwi o godz. 16:00. Serdecznie zapraszamy!

Z uwagi na pandemię koronawirusa, XX Parada Równości nie przejdzie w najbliższą sobotę przez ulice Warszawy. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by w mniejszym gronie wspólnie celebrować uszanowanie dla miłości, tolerancji i równości! Serdecznie zapraszamy 20 czerwca do Klubu Stodoła na Pride Party, połączoną z koncertem zespołu Bloo Crane. Z tej szczególnej okazji w naszej ofercie przez cały dzień znajdziecie tęczowe drinki, a na wszystkich chętnych czekać będą farby do malowania twarzy oraz nasza tęczowa ściana!

Gwiazdą sobotniego wieczoru będzie formacja Bloo Crane – dwójka artystów tworzących połączenie chwytliwych melodii, house’u oraz electropopu. Duet składa się̨ z wokalisty i tekściarza Michała Polańskiego oraz producenta muzycznego Krzysztofa Kołodziejczyka. Pomimo rożnych gustów muzycznych, ich dwa pozornie odmienne światy zderzają się ze sobą, tworząc taneczny mix. Zespół powstał w 2016 roku w Krakowie, dwa lata później stał się częścią projektu My Name Is New wytwórni Kayax, współpraca szybko zaowocowała kontraktem fonograficznym. Ich piosenka „Head in the sky” zagościła na albumie „Music 4 Queers & Queens” wydanym w czerwcu 2020. Debiutancki album „Bloo Feelings”, który zostanie wydany latem w 2020 roku, to energetyczny wybuch elektronicznych brzmień, poruszających do tańca. Lirycznie to jednak opowieść o uczuciach, z którymi mierzy się każdy z nas. Samoakceptacja, odkrywanie swojej seksualności, frustracja, czy niepokój to problemy z którymi boryka się̨ wiele osób. „Bloo Feelings” to podróż przez te uczucia, opakowane i zamknięte w barwną kreację, którą artyści chcą się̨ podzielić́, pokazując tym samym, że nikt z nas tak na prawdę̨ nie jest osamotniony w tym co odczuwa.

Sobotni koncert Bloo Crane to kolejne z serii wydarzeń, odbywających się w letniej odsłonie Klubu Stodoła, pełniącej w tym okresie również funkcję pubu oraz restauracji. Wakacyjną scenę Stodoły 12 czerwca zainaugurował występ poznańskiej formacji Rat Kru. W klubie przez całe lato odbywać się będą liczne darmowe koncerty oraz wydarzenia kulturalne.

Serdecznie zapraszamy!

20 czerwca (sobota), godz. 16:00

Klub Stodoła, ul. Batorego 10, Warszawa

WSTĘP DARMOWY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!