The Vamps zapowiadają nową płytę singlem „Married in Vegas”

Piosenka powstała podczas zakrapianej sesji na Zoomie. Singiel zapowiada album „Cherry Blossom”, którego premiera zaplanowana jest na 16 października 2020.

„Married in Vegas” to początek nowej ery w historii The Vamps. Brad, Connor, Tristan i James napisali swój najbardziej osobisty materiał w dotychczasowej karierze. Co ciekawe, singiel powstał dopiero po tym, gdy zespół nagrał – wydawałoby się – całą płytę. Podczas sesji na Zoomie z udziałem producenta Lostboya (oraz kilku piw) narodził się pomysł na nowy utwór, prawdziwy banger. Jak wspomina Brad: – W dniu, w którym oddaliśmy cały album do wytwórni, zadzwoniłem na Zoomie do Lostboya. Wypiliśmy parę piw i parę godzin później narodziło się „Married in Vegas”.
 
James dodaje: – Grałem na Playstation z kumplami i koło 23, kiedy sam byłem już lekko wstawiony, dzwoni do mnie Brad i mówi „Ej, właśnie napisałem taki kawałek!”. Uwielbiam takie momenty. Myślisz, że masz już skończoną pracę, ale wszystko może się zmienić na samym końcu. Następnego dnia rano Brad znowu połączył się na Zoomie z Lostboyem, by dokończyć utwór.
 
I tak oto narodził się wiodący singiel do albumu „Cherry Blossom”.
 

The Vamps tworzą Brad Simpson, Connor Ball, Tristan Evans oraz James McVey. Przed początkiem pandemii, zespół nie mógł narzekać na nudę. Od czasu debiutanckiego „Meet The Vamps” z 2014, zespół nieustannie nagrywał lub koncertował. Łącznie grupa ma na koncie cztery albumy, a ostatni z nich, „Night & Day”, ukazał się w edycjach Night – 2017 oraz Day – 2018. W tym czasie zespół zanotował osiem utworów w top 40, pięć w top 10 na brytyjskich listach przebojów oraz kilka światowych tras. The Vamps to pierwsza grupa, która występowała na headlinerskim koncercie w O2 Arena w Londynie pięć lat z rzędu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *