THE JAILBIRDS wydaje oficjalny teledysk do singla „ Dull My Brain ”

Dynamiczne kanadyjskie trio hardrockowe The Jailbirds wydało niedawno swój gigantyczny najnowszy singiel Dull My Brain, a dziś z dumą prezentuje oficjalny teledysk.
Dull My Brain rzuca nowe światło na The Jailbirds, gdy ich dźwięk przenosi się w inną sferę dźwiękową, dostarczając cięcie, które można po prostu usłyszeć echem na arenach.

Dull My Brain to pierwsza piosenka i historia z ich nadchodzącej 5-ścieżkowej EP-ki. Wyposażony w ponadczasowe, inspirowane rockiem gitarowe riffy i hard rockowe wokale z lat 80-tych, The Jailbirds mają świeży, ale nostalgiczny klimat, przypominający rockową scenę lat 70-tych, a jednocześnie wciąż nowy i ekscytujący. W tej piosence można usłyszeć duży wpływ niektórych ulubionych zespołów chłopców, w tym Guns N ‘Roses , Van Halen i Deep Purple.

Dull My Brain rozpoczyna fabułę podążając za naszym głównym bohaterem przez jego walkę z nałogiem. Walczy, czy powinien rzucić palenie i brać narkotyki. Z jednej strony to uwielbia, z drugiej czuje, że być może będzie to miało długofalowe konsekwencje dla jego działań.

Boi się, że może sobie zrobić krzywdę. Po tej piosence podążamy za bohaterem przez inne wydarzenia w jego życiu, walcząc z lękiem / depresją, jego życiem miłosnym, ludźmi w jego życiu, którzy wykorzystują jego dobrą naturę i nie tylko. Wszystkie utwory są niezależne, ale także mają liniową linię czasu.

Dull My Brain jest kontynuacją ostatniego singla Watery Grave   który zdobył miejsce na prestiżowym Spotify Hard Rock   playlista.

O JAILBIRDS
W ciągu ostatnich trzech lat trio mocy – składające się ze skomplikowanej gry gitarowej i potężnego wokalu Myke Penneya, mulistych linii basu Liam Hills i dudniącej perkusji Erica Parenta – występowało intensywnie w całym Ontario, demonstrując oba w studio i na scenie; to zespół, który po prostu trzeba usłyszeć. Zwycięzcy Best Rock Band na 2018 Mississauga Music Awards (Kanada), THE JAILBIRDS i The Black River dokonali porównań do takich zespołów jak Black Sabbath, Soundgarden, Royal Blood i Alter Bridge. inni.
THE JAILBIRDS jest jednym z najbardziej obiecujących niezależnych zespołów, jakie Kanada ma do zaoferowania, a jego brzmienie jest równie zakorzenione w dzisiejszym rock and rollu, jak w latach 70. i 80. XX wieku.
Rok 2019 okazał się dla zespołu wielkim rokiem. Poza wydaniem debiutanckiej, studyjnej EP-ki The Black River THE JAILBIRDS zyskało duże uznanie krytyków, w tym wystąpienie w cenionej sieci radiowej z siedzibą w Hamilton / Burlington, Y108 Rocks! Płyta i zespół otrzymały fenomenalną reakcję dzięki dynamicznemu występowi na żywo.
Po zacięciu zębów w trasie, THE JAILBIRDS spędzili większość pierwszej połowy 2019 roku na intensywnych trasach koncertowych w Ontario i Quebecu, wspierając The Black River , w szczególności włączając w to set na zeszłorocznym Voodoo Rockfes t niedaleko Kingston w Ontario. Zespół wydał także dwa teledyski do kawałków „Black Madonna” i „The Black River”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!