AC / DC opublikował tajemniczy zwiastun w mediach społecznościowych – czy wracają?

Po przypadkowym wycieku zdjęć z czegoś, co wyglądało na nową sesję wideo na oficjalnej stronie zespołu na początku tego miesiąca – zdjęcia, które zostały szybko usunięte, ale nie wcześniej, niż zostały przechwycone przez brazylijską stronę fanów AC / DC – wczoraj ( 28 września ) pojawiła się nowa aktywność na portalach społecznościowych zespołu.

Chociaż nie ma oficjalnego oświadczenia o powrocie zespołu Angusa Younga, na kanałach mediów społecznościowych opublikowano mniej niż tajemnicze wideo, pokazujące iluminację neonu w kształcie kultowego logo zespołu z błyskawicą, ze ścieżką dźwiękową wzmacniacze gitarowe.

To niewiele, ale wystarczy, aby nas podekscytować. Wydaje się, że ostatnie zdjęcia, które wyciekły, potwierdziły plotki, które po raz pierwszy krążyły w 2018 roku, o powrocie długoletniego wokalisty Briana Johnsona i perkusisty Phila Rudda do zespołu DC. Lider zespołu od 1980 roku, Johnson opuścił zespół w 2016 roku po utracie słuchu, podczas gdy Rudd został zastąpiony przez Chrisa Slade’a podczas trasy Rock or Bust po tym, jak został uznany winnym posiadania narkotyków i grożenia śmiercią w 2015 roku.

W 2016 roku do AC/DC dołączył Axl Rose po tym jak z koncertowania z powodu utraty słuchu musiał zrezygnować Brian Johnson. Jeden z założycieli kapeli Malcolm Young zrezygnował dwa lata wcześniej z powodu demencji. Muzyk zmarł w listopadzie 2017 roku. Perkusista Phil Rudd po tym jak miał kłopoty z prawem został wyrzucony z kapeli, a basista Cliff Williams odszedł w 2016 roku. W efekcie jedynym oryginalnym członkiem kapeli został Angus Young.

Ostania płyta AC/DC to “Rock or Bust” z 2014 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *