Billie Eilish oraz Keanu Reeves w spocie „Cyberpunk 2077”

O tym mówią wszyscy! Polska firma gamingowa CD Projekt Red zaprezentowała podczas finałów NBA spot reklamowy do najbardziej wyczekiwanej gry ostatnich miesięcy – „Cyberpunk 2077”! W reklamie zobaczycie między innymi światową gwiazdę kina Keanu Reeves oraz usłyszycie utwór „bad guy” Billie Eilish!

„Cyberpunk 2077” to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda od studia CD PROJEKT RED, która 19 listopada 2020 ukaże się na Xbox One, PlayStation 4 i PC! W 2020 roku tytuł zadebiutuje również na platformie Google Stadia. Wersje gry na Xbox One oraz PlayStation 4 będą działały także na Xbox Series X oraz PlayStation 5.

O grze:
Akcja „Cyberpunk 2077” rozgrywa się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Nazywasz się V i musisz zdobyć jedyny w swoim rodzaju implant — klucz do nieśmiertelności. Stwórz własny styl gry i ruszaj na podbój potężnego miasta przyszłości, którego historię kształtują twoje decyzje.

Billie Eilish wydała swój przełomowy debiutancki album „WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?” w 2019, a w styczniu tego roku wygrała nagrody Grammy w kategoriach Best New Artist, Album of the Year, Record of the Year, Song of the Year oraz Best Pop Vocal Album. Artystka wystąpiła na gali rozdania Oscarów, coverując słynny utwór The Beatles „Yesterday”. W 2020 ukazał się także nagrany przez 18-latkę utwór „No Time To Die”, motyw przewodni najnowszej filmowej opowieści o Agencie 007.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!