Keith Richards wypuszcza wideo do utworu Hate It When You Leave z 1992 roku

Keith Richards, człowiek z Rolling Stones, wydaje teledysk do Hate It When You Leave, dostępny jako limitowany singiel Record Store Day w ten weekend.

Keith Richards opublikował wideo do swojego klasyka z 1992 roku Hate It When You Leave. Utwór, który pierwotnie pojawił się na albumie gitarzysty Rolling Stones Main Offender, zostanie ponownie wydany z okazji tegorocznego „trzeciego dnia” Record Store Day, który odbędzie się w tę sobotę.

Hate It When You Leave będzie dostępna jako limitowana edycja 4000 czerwonych winylowych 7-calowych singli i zawiera Key To The Highway na stronie b, utwór dostępny wcześniej tylko w japońskiej wersji albumu Main Offender.

„Hate It When You Leave to coś dla twoich uszu, oczu i serc!” – mówi Richards, który pojawia się na chwilę w filmie.

Keith Richards: ate It When You Leave cover art

Na początku tego miesiąca Richards ogłosił, że trzy wcześniej niepublikowane nagrania na żywo z jego projektu X-Pensive Winos pojawią się w limitowanej edycji zestawu pudełkowego Live At The Hollywood Palladium. Album ma zostać wydany przez BMG 13 listopada.

Jest to specjalny luksusowy zestaw pudełkowy, prezentowany w dopasowanym folio, zapakowany w czarną bawełnianą replikę koszulki z trasy koncertowej sprzedawanej w nocy, wraz z satynową przepustką VIP na górze. Zawiera esej napisany przez Davida Fricke’a z Rolling Stone i jest już dostępny do zamówienia w przedsprzedaży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *