Podróż w czasie i przestrzeni z teledyskiem wschodzącego duetu elektronicznego

Belau to jeden z najbardziej obiecujących nowicjuszy muzyki elektronicznej na europejskiej scenie muzycznej. W ciągu trzech lat zagrali prawie 200 występów na żywo w 23 krajach. Debiutancki album „The Odyssey” zdobył węgierską Grammy w kategorii najlepszego albumu z muzyką elektroniczną. Po długo oczekiwanym drugim albumie, zatytułowanym Colourwave, wydali zapierający dech w piersiach teledysk oraz mistyczną nocną wersję do „Risk It All” z udziałem Amahli.

„Take You to The Sea” – twierdzi o ich kompozycjach. Belau (Peter Kedves i Krisztian Buzas) to zespół, który swoją muzyką stara się zapewnić schronienie współczesnemu człowiekowi – reprezentując drogę do samoświadomości poprzez głębię jednostki – tworząc nowoczesne i eleganckie elektroniczne bity z tęskniącymi tekstami. ukojenie umysłu. Zawsze inspirowany podstawowymi elementami natury, zwłaszcza nieskończonym morzem.

Duet odniósł wiele międzynarodowych sukcesów. W ostatnich latach zagrali prawie 200 koncertów w 23 krajach i zaimponowali publiczności na renomowanych festiwalach, takich jak Primavera, Eurosonic, Electric Castle, Sziget, SXSW – by wymienić tylko kilka. Belau było wspierane przez radia takie jak BBC Radio 1 czy KEXP oraz media takie jak Clash Music, Billboard, The Line of Best Fit czy Ones to Watch. Ich pierwszy album zdobył węgierską nagrodę Grammy, a Belau osiągnął milion odtworzeń z wcześniejszymi wydaniami.

Colourwave, które zebrało wiele świetnych recenzji, opinii zwrotnych, przez muzykę zapewnia schronienie współczesnemu człowiekowi, w którym słuchacze mogą zatopić się w sobie i swoich myślach. „Risk It All” to piosenka o możliwości. Jeden z naszych ulubionych utworów z nowego albumu. Przed premierą w lutym nakręciliśmy do niego wideo wokół zapierających dech w piersiach europejskich atrakcji. W kwietniu 2021 roku chcielibyśmy wydać wersję Deluxe Colourwave z kilkoma remiksami, sesjami na żywo, przerobionymi wersjami i nową piosenką. Pierwszym utworem z tego utworu jest nocna wersja Risk It All, która jest bardziej mistyczna, minimalna i mroczniejsza niż oryginał ”- powiedział Belau o nowych wydawnictwach, w których pojawił się świeżo nominowany do The Ivors Academy Rising Star, Amahala.

Ze względu na kryzys związany z COVID 19, węgierski muzyczny eksport nr 1, Belau musiał przełożyć trasę koncertową po wydaniu albumu, która, miejmy nadzieję, rozpocznie się jesienią . Zawsze możesz znaleźć wszystkie zaktualizowane informacje o nowych datach lub specjalnym wydaniu winylowym splatter na ich stronach społecznościowych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!