ABERTOOTH LINCOLN wydaje 23 listopada nowy singiel „ Soup For My Family ”

Pochodzący z Dayton w stanie Ohio ABERTOOTH LINCOLN to agresywny, kosmiczny hardcore progresywny zespół punkowy. Ich muzyka jest ciężka, dziwna, skomplikowana i potrafi zmieniać gatunki w ciągu kilku sekund. Ale najważniejsze jest to, że są wyjątkowe i orzeźwiające. Na odwrocie ich ostatniego singla i teledysku Hell House , ABERTOOTH LINCOLN wypuści 23 listopada nowy singiel Soup For My Family za pośrednictwem Riot Records. Znowu jest to kolejne tour de force muzycznych innowacji.

Ta piosenka jest odpowiedzią na brutalne i wywrotowe działania podejmowane przez tajnych funkcjonariuszy federalnych, policję i prawicową milicję przeciwko demonstrantom BLM latem 2020 roku w amerykańskich miastach. W Portland w stanie Oregon ludzie zostali dosłownie wyjęci z ulicy i zmuszeni do nieoznakowanych samochodów tylko po to, by protestować. We wrześniu wojsko starało się użyć broni cieplnej przeciwko protestującym w Waszyngtonie. Do miast wysłano wojska federalne, a istnieje niezliczona liczba udokumentowanych przykładów „tajemniczych ludzi” podejmujących działania mające na celu zdyskredytowanie ruchu. takie jak „nękanie cegieł” lub niszczenie mienia w celu zniekształcenia historii i wzniecenia dalszych zniszczeń, które można następnie obwinić o protesty. Następnie policja gazuje ulice, aby zrobić miejsce dla Trumpa przed kościołem, biblia w ręce, na sesję zdjęciową. Brzmi jakfikcja na poziomie Escape from New York” , ale to naprawdę się dzieje. To nasza bardzo wściekła piosenka o tym .
– ABERTOOTH LINCOLN

oficjalne wideo z poprzedniego singla Hell House

O ABERTOOTH LINCOLN
Ich muzyka jest ciężka, dziwna, skomplikowana i zniszczą scenę błyszczącymi kosmicznymi spodniami i glam metalowymi wibracjami lat 80-tych. Ich teksty przeplatają się z zjadliwą satyrą i bezpośrednim, ostrym komentarzem społecznym, wygłaszanym z imponującą energią od frontowej postaci Edith Coleslaw aka Ashley Pooler. Nie zapomnisz tego zespołu. „Wszyscy obecni byli całkowicie zdumieni czystą energią i potężnym głosem Ashley Pooler oraz brutalnością reszty zespołu.
Razorcake
Umiejętność robienia tego wszystkiego bezproblemowo zawsze robiła na mnie wrażenie na płycie i zostawiała otwartą szczękę więcej niż raz, kiedy widziałem ich na żywo.
Punknews.org
„Fakt, że przekazują swoje przesłanie, surfując na fali spienionego kosmicznego jazzu i prostego hałasu w hostelu, naprawdę przypieczętował moją ofertę. Jeśli o mnie chodzi, w każdej chwili mogą wrócić do Chicago. A jeśli następnym razem będą chcieli rozpalić ogień, to też w porządku.
Chicago Crowd Surfer

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *