SICKWALT wydaje nowy singiel „Demand The Stage”

Po zdobyciu reputacji, podpalając legendarne sceny Nowego Jorku, SickWalt wyzwala przełomowy wysiłek swoim najnowszym singlem Demand The Stage, który ukazał się teraz przez X-Ray Records. Demand The Stage pochodzi z ich nadchodzącego albumu Shove n ‘Love.

Demand The Stage to uzależniająca, skacząca głową i stukająca palcami piosenka z płonącymi, ostrymi gitarowymi riffami, dudniącymi i pompującymi bębnami oraz solidnym dolnym końcem, który stanowi podstawę unikalnego stylu wokalnego SickWalt . Ma też ten niezaprzeczalny dźwięk NYC!

SickWalt z pewnością ma rodowód, aby stworzyć poważny hałas na scenie rockowej. Zespołowi przewodzą Walt “Sick Walt”, Matt Middleton na gitarze, Rob Buckley na basie (Cro-Mags, Urban Sun, M-16) i Eric Arce na perkusji (The Misfits, Murphy’s Law, Skarhead, Maximum Penalty).

SickWalt to nieskruszony nowojorski zespół rock’n’rollowy z Astorii w Queens. Dzięki brzmieniu, które przechwytuje tę samą energię, którą znawcy wszechczasów, jak MC5 i AC / DC przekazali we wczesnych pracach, zespół jest potrzebnym przypomnieniem tego, czym może być rock n ‘roll.

Od momentu powstania w 2014 roku SickWalt zyskał reputację na scenie nowojorskiej jako aktor na żywo, z którym należy się liczyć. Używają scen takich jak St. Vitus, The Bowery Electric i The Mercury Lounge, aby wysyłać tłumy w wirowanie i są bardzo trudne do naśladowania, wystarczy zapytać The Dickies. Zapytaj Agenta Orange. Wystarczy zapytać DOA lub The Waldo’s lub Handsome Dick and the Dictators. Wszyscy powiedzą ci to samo: granie z SickWaltem tworzy legendarne widowisko.

Na swoim najnowszym albumie, Shove n ‘Love , SickWalt wyczarowuje ducha adrenaliny podczas występów na żywo i łączy go z najbardziej rozwiniętym brzmieniem zespołu. Wynik? Odlotowy album z wystarczającą energią, by podnieść cię z kanapy i zawieźć w środku wyprzedanego sobotniego wieczoru w Nowym Jorku.

Po dwóch samodzielnie wydanych EPkach , SickWalt powraca ze swoim pierwszym pełnowymiarowym albumem – Shove n ‘Love.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *