Basista KORN wydaje teledysk „You Don’t Wanna Know”

“You Don’t Wanna Know”, nowy teledysk STILLWELL,  Piosenka pochodzi z trzeciego albumu STILLWELL „Supernatural Miracle”, który ukazał się we wrześniu.

W „Supernatural Miracle” STILLWELL godzi swoje eklektyczne i pełne historii muzyczne tło, podkreślając podobieństwa między sławnymi karierami każdego członka. „Na tym nowym albumie STILLWELL brzmi jak jeden zespół, a nie jak z poprzednich albumów, na których wydaje się, że są to trzy lub cztery różne zespoły” – wyjaśnia Bernardo. „Dzięki Q na gitarze byliśmy bardziej spójni z dźwiękiem i kierunkiem”.

„Celowo postaraliśmy się, aby nie brzmieć jak inne zespoły, do których należymy, z szacunku, uczciwości i po prostu chcąc popychać się twórczo” – mówi Arvizu. „Jeśli ludzie chcą posłuchać KORN, P.O.D. lub 10 zespołów, z którymi współpracuje Q, mogą po prostu ich posłuchać, STILLWELL to jego własna rzecz. Zebraliśmy to, co uważam za najlepszą dotychczasową pracę”.

Czerpiąc z poprzednich albumów STILLWELL – „Raise It Up” (2015) i „Dirtbag” (2011) – „Supernatural Miracle” to kulminacja lat poszukiwań ich głosu. Dzięki temu wydawnictwu te muzyczne legendy z pewnością dadzą ci świeże spojrzenie na to, kim są, niezależnie od ich historii, ale razem jako kolektyw.

STILLWELL, zespół składający się z basisty KORN Reginalda „Fieldy” Arvizu, wokalisty / gitarzysty Anthony’ego „Q-Unique” Quilesa i P.O.D. perkusista Noah “Wuv” Bernardo, można zobaczyć poniżej.

Stillwell - Supernatural Miracle (2020, File) | Discogs

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *