PREMIERA: GRUBSON I JEGO NOWY ALBUM „AKUSTYCZ(NIE)ZUPEŁNIE”

Najnowszy Album Grubsona o przewrotnym tytule „ AKUSTYCZ(NIE)ZUPEŁNIE” w końcu ujrzał światło dzienne. Album kryje wiele muzycznych niespodzianek. Gościnnie na płycie pojawiają się zaprzyjaźnieni Artyści: Marika, Mrozu, Jarecki, Paprodziad i Igor Herbut

Miesiąc przed premierą Artysta wypuścił do sprzedaży w swoim sklepie RUDEBOY specjalną, bardzo limitowaną wersje Albumu w ograniczonym nakładzie, który rozszedł się błyskawicznie. Fani, którzy nie załapali się na wyjątkowe wydanie mogli nabyć Album w pre – orderze, wzbogaconym o bonusowe utwory – zupełnie nowe, nigdzie wcześniej niedostępne. 

Grubson, znany z doskonałego łączenia gatunków muzycznych i eksperymentowania ze środkami wyrazu, tym razem nagrał płytę w zupełnie świeżej akustyczno elektronicznej odsłonie. Utwory, podobnie jak w przypadku całej dotychczasowej kariery artysty, są zarówno komentarzem społecznym, jak i opowieścią o nas – ludziach. 

 

Jak przyznaje sam Artysta, to jego najbardziej osobista płyta w całej dotychczasowej karierze, której nie byłby w stanie nagrać wcześniej, a dzięki bliskiej współpracy z Jakubem Mitorajem, uzyskał potrzebną perspektywę. Współpraca, która zaczęła się od wspólnych tras koncertowych (Mitoraj to członek Sanepidu Live Band grającego z GrubSonem od lat) i akustycznych brzmień, pozwalających na zupełnie nowe aranże, zdawałoby się skostniałych brzmień, zabrała muzyków we wspólną, nieskrępowaną i bardzo odważną muzyczną podróż – od naturalnego, czystego brzmienia gitary, po elektroniczne granice gatunków. Wszystko zostało “zaprojektowane” precyzyjnie tak, aby przy każdym odsłuchaniu zaskakiwać odbiorców czymś nowym. 

 

W czwartek 26.11 Artysta zaskoczył swoich słuchaczy i jako pierwszy umożliwił im nabycie pre orderu w nietypowy sposób, bo poprzez aplikację FREE NOW. Oprócz szybkiej dostawy nowej płyty dzień przed jej oficjalną premierą, fani mieli niepowtarzalną szansę otrzymać w Warszawie album z rąk samego Grubsona, który tego dnia poruszał się w jednej z taksówek. Akcja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i z pewnością Grubson udowodnił, że nawet podczas pandemii potrafi pozytywnie zaskoczyć. 

Za całościową oprawę graficzną nowego wydawnictwa odpowiadają Bartłomiej Walczuk i Julia Konopka / Osom © Studios,za produkcję albumu Grubson i Jakub Mitoraj, a za mix i mastering DJ Eprom. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!